Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

a je to tu, klucí... Prodej takových "hodinek" má příští rok vzrůst cca 17x... OMFG!

 

http://datarama.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=789145#utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_campaign=B&utm_term=position-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr, všichni si budou čučet na zápěstí, kdo má jaký model a my budem za dinosaury :-)

já doufám, že ne a že hodinky mají i v dnešní době své opodstatnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem stara konzerva - zadny baterkace ani digitalky natoz mit mobil na zapesti :) ja si ten telefon z kapsy vytahnu, kdyz si tu SMSku budu chtit precist...

 

ale kdybyste nekdo chtel mit cool retro wearable computer...

http://inventorspot.com/articles/retro_wearable_wrist_computer_fashion_and_technology_faux_pas_80_32083

seikowrist.jpg

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé, to přitáhne mládež k časoměřičům na zápěstí (kam samozřejmě na základě "starých konzerv" patří..) a potom teprve bude machrovina mít "něco bez dotykového displaye, ale za to s kolečkama :D "

 

Chtěl jsem ještě napsat něco o tom, že si budou muset kupovat každé dva roky nové, protože typ vyjde z módy a že je to čistý nerozum, ale tohle chronomagor prostě napsat nemůže (když se podívá na přírůstky za poslední rok...) :lol2:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se docela těším ... budou to zase jedny z hodinek na střídání. Před cca 3 roky jsem měl multimediální hodinky CECT V2 ... parametry lepší než kdejaký telefon ... jenže to není machanika ... a vůbec jakpak dopadla slavná QUARTZ krize?!!!

post-11168-0-98162800-1378137074_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta WR nebude problém ale v tom případe bude problém dostat to mezi lidi (cena bude jinde), ja vyděl úspěch akorát v těch G-éčkách co ukážou informace na displeji ale zase malá kompatibilita... , jak jsem už někde psal dobrý by bylo že mi zavibruje mobil (a není to hovor) tak kouknout zda to je důležitý mail nebo sms nebo "hloupost" a od koho.

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk 4 Beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nádherná hračka a v podstatě jen druh koncového zařízení, který umí i hodiny. Takový věci se mi líbí, ale osobně si je nekoupím, neboť jsou trvale propojeny s mobilem, což dál vede k vyššímu úbytku už takhle namáhané baterie. Sklicko asi příliš odolné nebude a vlhkost z ruky, pokud to nemá alespoň padesátku, udělá svoje. Obden dobíjet je opruz. Rozhodně nemám obavy, že to vytlačí tradiční hodinky. Do mobilů jsem blázen a věřím, že s android hodinami by mi mobil do večera nevydržel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal měl jsem CECT V2 s telefonem.

 

WR - "dýnko" řešené jako kryt u mobilu = vodotěsnost stejná jako u mobilu

výdrž - když jsem hodně telefonoval 1 den ... jinak cca 3 dny - dle hraní her, focení apod. ...

 

Problém bych viděl spíš v nutnosti používat HF ... to jsem prostě nesnášel. Takže GSM karta zůstala v telefonu a pak už byla výdrž dostatečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mechanické hodinky jsou tu už několik století. Půl století jsou tu digitálky, teď přicházejí iWatch a samsungwatch, za 5 let je nahradí nějaký jiný computer na zápěstí, ale mechaniky budou dál a pořád budou fungovat i ty staré 100 a více let. Elektronika je po 5-10 letech šrot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mechanické hodinky jsou tu už několik století. Půl století jsou tu digitálky, teď přicházejí iWatch a samsungwatch, za 5 let je nahradí nějaký jiný computer na zápěstí, ale mechaniky budou dál a pořád budou fungovat i ty staré 100 a více let. Elektronika je po 5-10 letech šrot.

Pravdu díš... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...