Přejít na obsah

Ball Official Railroad Watch - 60 seconds


martkube

Doporučené příspěvky

Ahoj,

když jsem tu před nějakou dobou licitoval o DCF hodinkách, tak mi někdo řekl, že stejně dojdu časem k mechanickým.

 

A je to tady. Ball Official Railroad Watch - 60 seconds

Krásné tak, že bych za ně dal pravý varle (ne svoje tedy).

 

Mám dvě otázky. Není to předraženej podprůmer? (Já se ve značkových hodinkách fakt nevyznám)

 

Tušíte jak často mění portfolio? (Nemám na ně teď, takže za jak dlouho je asi ještě seženu)

 

post-21131-0-39327200-1378636694_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Portfolio mění čas od času, měl jsem Ball 2x 1) ball engineer master II diver a doteď mě štve, že jsem je prodal, 2) Ball hydrocarbon mad cow v kombinaci titanu, ty jsou vysoky ale pekny.

Co se tyka zpracovani, troufnul bych tah hodnotit jako nejlepsi co jsem na jakych hodnikach měl. Zpracovani je na vysoke urovni a cenově přijatelné, jen mě štve, že ikdyz maji swiss made, původ je u strojvůdů v americe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou určitě parádní,na mě moc čísel a hlavně celkově takový kudrnatý,včetně ruček,celkově to k sobě pasuje,ale je to takovej malej blázinec.Tritium super,komplikace day-date taky,jen v těch kudrlinách moc mlátí do očí.Celkově se mi líběj,zajímavá kombinace sportu,oblekovek i klasiky.Když se dívám na ceny Ball na Chrono 24,zdají se mi na tu kvalitu tak akorát,nemít původ za vodou ale pod křížem,stály by daleko víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dospěl k BALLům a nemohu si stěžovat. Perfektní tritiová lumi, dokonalé provedení pouzdra a výborně sedící tah. A naprosto přesné - COSC je COSC. A dalo by se toho chválit ještě mnohem víc. Poměr cena/výkon je dle mého jeden z nejlepších. Zaplať bůh za americké železničáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale moc cisilek. Vsechna cisla mezi 5-min indexama a 13-24 jsou tam navic.

 

No, jestli právě v tom nebude ten jejich fígl :D Do důsledku dotažené očíslování, aby se předešlo nedorozumění s průvodčím má něco do sebe. Na mě je tam zase navíc den v týdnu, a vlastně i datumka, ale to je spíš praktická otázka, hezký to není snad nikdy, zejména ale s ohledem na to wild west písmo a taky jak se zdá až smaltový efekt cifru ji měli vypustit...... 

 

Jinak zpracování, náramek, svícení a další vychytávky a tak - to Ball mohu rovněž jen doporučit, i s gulema !! :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dodatecny cisla maji docela malej font. Podle me to bude v realu vypadat hodne dobre. Takovy retro co se da nosit kazdej den. Chtel bych je videt, ale nejblizsi mam 230 km :(

Doporucuju checknout to video.

A retail price je nejakych 2000 USD

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...