Přejít na obsah

Rolex na kůži - byl by zájem?


m.n.

Doporučené příspěvky

 

designove to nemusi byt kazdeho salek caje, ale kvalita zpracovani je 100% (sam jsem je mel dvakrat na keramicky suby)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ava: já myslím, že právě u Rolexu tam díra nepatří. Rolex u všech svých modelů na kůži díru vyřešil. Ale hlavně mě se tam ta díra fakt nelíbí.

sibirnaya: díky, ten link znám ale právě si nejsem jistej aby to nevypadalo blbě nebo spíš lacině nebo fakeově. Chtělo by to vidět na živo, proto jsem se ptal jestli už to někdo dotáhl do konce.

Zatím bych se přikláněl k zakázkové výrobě řemenu. Mám dojem, že se výrobou custom řemenů na rlx někdo zabývá. Musím ještě pohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na hodinky jako Rolex nedával nic, co na ně nepatří, dle obrázků to vypadá jako fejky.

 

ja bych to nevidel zase tak rezolutne -- z pohledu soucasnosti na rolex nepatri hadr ani guma. a pritom v minulosti byl na vyber bud ocelovy tah nebo tropic guma. a sean je nosil na hadru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě bych opustil variantu endlinků, protože to je dodělávka s nejistým výsledkem. Třeba Rolex příjde v rámci novinek s kůží i pro jiné modely...Co se týká custom řemenu, nevidím v tom problém. WG luneta s aligátorem spolu budou ladit bezvadně. Mě se to prostě líbí třeba u Day-Date.

Ohm-Aztec: pkud se nepletu, tak to drží shora na řemenu a ze spodu to má takový packy, které leží na nožkách hodinek. To je zároveň právě trochu problém, protože to nevypadá moc hezky a upozorňuje to na něco navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, moc se omlouvám, ale nechci tady někde zakládat nové vlákno kvůli dotazu , který ale ovšem souvisí s tahem : včera jsem ve Vídni viděl na pánovi Suby, a překvapilo mě, že nevypadaly jako dětské hodinky...po delším nenápadném zkoumání (málem jsem si kvůli tomu koupil boty za 1tis EUR :) ), jsem zjistil, že je to tím, že měly větší články tahu, než ty drobnější (tuším jubilee?) a možná trochu jiný tvar obvodu pouzdra. A nebylo to leštěné, spíš matné. No a protože mi RLX nedá spát, ale ten 40mm rozměr mě ubíjí, tak jsem byl překvapen a šel za výlohami studovat, jak to je...no moc jsem toho nevystudoval, nicméně chci se právě zeptat : můžete mi někdo poradit, co je to za model? Třeba, jestli je to keramika, proto ten masivnější tah a pouzdro, nebo je to určitý typ...? Děkuji moc a omlouvám se za OT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyly to Sea Dweller?

Taky mě to napadlo, ale dal bych malíček za to, že to byly SUBy...já i za výlohami viděl, že některé jsou právě opticky větší, než třeba GMT II, který se mi líbily víc....myslel jsem, že ta luneta na GMT je opticky zvětší, no nebylo tomu tak. Tady vážně moc dělal ten tah a tvar pouzdra.... A pán nebyl žádný drobeček, takže fakt jsem si řekl : ano, tak takhle ano. Ale nevím, co to bylo za model, že to tak skvěle vypadalo.... No a chodit k AD abych zkoušel a nakonec nekoupil, na to nemám koule :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám možná hloupý dotaz, ale jak tam ty endlinks drží, když stěžejku využívá řemen?

 

sespoda mas 'packy' (stejne jako treba u tvych exp), takze nahoru to nevyjede. smerem dolu tomu, aby to 'sjelo', zabranuje dostatecne velky presah pres remen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohm-Aztec: pkud se nepletu, tak to drží shora na řemenu a ze spodu to má takový packy, které leží na nožkách hodinek. To je zároveň právě trochu problém, protože to nevypadá moc hezky a upozorňuje to na něco navíc...

 

 

sespoda mas 'packy' (stejne jako treba u tvych exp), takze nahoru to nevyjede. smerem dolu tomu, aby to 'sjelo', zabranuje dostatecne velky presah pres remen...

 

Kluci, díky za vysvětlení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě bych opustil variantu endlinků, protože to je dodělávka s nejistým výsledkem. Třeba Rolex příjde v rámci novinek s kůží i pro jiné modely...Co se týká custom řemenu, nevidím v tom problém. WG luneta s aligátorem spolu budou ladit bezvadně. Mě se to prostě líbí třeba u Day-Date.

Ohm-Aztec: pkud se nepletu, tak to drží shora na řemenu a ze spodu to má takový packy, které leží na nožkách hodinek. To je zároveň právě trochu problém, protože to nevypadá moc hezky a upozorňuje to na něco navíc...

Ty ednlinky by řešit šly. protože ty díry mezi pouzdrem, nožičkama a řemenem mě taky se.rou, řeším Alu vnitřní koncovky na jiný hodinky. Jak psal lib na začátku vlákna, "venkovní" koncovky by v povrhcovce ala rolex byl oříšek, takže řeším ty vnitřní, všívané do řemene. Věc, co ale asi odradí, je cena. Když si necháte někde na CNC vyšmoulit něco takovýho, znamená to celou mašinu přenastavit a mít na to frézy a když toho nechcete sérii tisíce kusů, je to drahý jako kráva. řešitelný to ale v rámci nějakých kompromisů je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ednlinky by řešit šly. protože ty díry mezi pouzdrem, nožičkama a řemenem mě taky se.rou, řeším Alu vnitřní koncovky na jiný hodinky. Jak psal lib na začátku vlákna, "venkovní" koncovky by v povrhcovce ala rolex byl oříšek, takže řeším ty vnitřní, všívané do řemene. Věc, co ale asi odradí, je cena. Když si necháte někde na CNC vyšmoulit něco takovýho, znamená to celou mašinu přenastavit a mít na to frézy a když toho nechcete sérii tisíce kusů, je to drahý jako kráva. řešitelný to ale v rámci nějakých kompromisů je

Nebylo by řešením u těch všívaných něco vyseknutého nebo vypáleného z plechu s navařenou průchodkou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by řešením u těch všívaných něco vyseknutého nebo vypáleného z plechu s navařenou průchodkou?

asi aj jo, ale přiznám se, že si moc nedovedu představit co tím myslíš.

nejsem si jistej, jak by se tady dala uplatnit technologie, o který píšeš. Pokud tak jen jako jedna z technolog. operací pro výrobu polotovaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi aj jo, ale přiznám se, že si moc nedovedu představit co tím myslíš.

nejsem si jistej, jak by se tady dala uplatnit technologie, o který píšeš. Pokud tak jen jako jedna z technolog. operací pro výrobu polotovaru

Myslel jsem tím v podstatě jednoduchou kovovou/plechovou výztuhu řemenu, kde by nebyla průchodka na stěžejku na konci, ale posunutá o pár mm zpět. (plech-průchodka-plech) Nevím jestli je to takto srozumitelnější.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...