Přejít na obsah

Výstava Hodiny a klenoty Holešovice


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak vystava( dali se tomu tak rikat) za mnou . Par zajimavejch veci sem tam videl, ale kdyz to shrnutak nuda. Stanek kluku z Chronoshopu oobklopen lidmi. Jinak mne asi nejvic Zaujal nejvic Elton a pak Vulcain . Tudor klasika nic noveho. Mozna jeste Armand Nicolet J09 na ty sem byl zvedavy, ale jsem zklaman. Serynuv stroj Imperator je monstrozni, nejak si nedokazu predstavit jsk by to nekdo mohl nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výstavu mám za sebou. Díky stánku Chronoshopu jsem spokojen. Dík klukům za pokec, ochotu a trpělivost.  Ukázali nám snad všechny hodinky co tam měli :) Cyrilovy bronzový Steiny jsou famózní :clap: Moc se povedly. Ani ten rozměr na mojí ruce nebyl tak hroznej.  Asi nejvíc se mě líbily Glycine Airman 17 3865.19. Bohužel jsou teď mimo moje možnosti. Naživo proti fotkám je to neskutečnej rozdíl. Fakt pecka. Nakonec jsem na cestu dostal parádní katalog Sinn. Ten nemá chybu. Je to vlastně vázaná knížka s pěknejma fotkama, ale i zajímavým čtením na křídovém papíru. Taková Sinn bible. Ještě jednou klukům dík :) Už se těším někdy na návštěvu na prodejně.

 

Jinak pak za vidění určitě stál Vulcain, Tudor, částečně Seiko. Tam škoda, že měli drtivou většinu hodinek v quartzu.

 

 Foťák jsem si bohužel zapoměl. Fotil jen kolega na mobil, tak uvidím jestli z toho v pondělí něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výstavu mám za sebou, zklamaný nejsem, hodinek co za to stojí sice omezené množství, ale i tak jsem pohladil oko třeba u Eltonu, Chronoshopu, nad Serynovým dílem hodinkami počínaje a krabicí konče a líbila se mi kolekce NIVREL UHREN. Zajímavé bylo pozorovat lidi a poslouchat je (omlouvám se), třeba když jsem koukal na původní Orlíky a vedle mě určitě "někdo" odsud s těmi samými na ruce říkal partnerce, že by chtěl ještě jedny a ona to nechápala... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výstavu mám za sebou. Díky stánku Chronoshopu jsem spokojen. Dík klukům za pokec, ochotu a trpělivost.  Ukázali nám snad všechny hodinky co tam měli :) Cyrilovy bronzový Steiny jsou famózní :clap: Moc se povedly. Ani ten rozměr na mojí ruce nebyl tak hroznej.  Asi nejvíc se mě líbily Glycine Airman 17 3865.19. Bohužel jsou teď mimo moje možnosti. Naživo proti fotkám je to neskutečnej rozdíl. Fakt pecka. Nakonec jsem na cestu dostal parádní katalog Sinn. Ten nemá chybu. Je to vlastně vázaná knížka s pěknejma fotkama, ale i zajímavým čtením na křídovém papíru. Taková Sinn bible. Ještě jednou klukům dík :) Už se těším někdy na návštěvu na prodejně.

 

Jinak pak za vidění určitě stál Vulcain, Tudor, částečně Seiko. Tam škoda, že měli drtivou většinu hodinek v quartzu.

 

 Foťák jsem si bohužel zapoměl. Fotil jen kolega na mobil, tak uvidím jestli z toho v pondělí něco bude.

 

ale já měl foťák ;-)

 

post-24979-0-44509400-1379779131_thumb.jpg

 

post-24979-0-39638600-1379779136_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já zase vojížděl tydle, doufám, že mě chtíč do pondělí přejde :-) ...... respektive bych potřeboval od někoho slyšet, že sou hnusný a tak ........

  Asi nejvíc se mě líbily Glycine Airman 17 3865.19.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda unešenej z Pelagosů. Viděl jsem na naživo poprvé a moc se mi líbí. Seiko opět zklamání, protože je to snad jediná značka, u které se mi na fotkách spousta modelů hodně líbí, ale naživo naopak třeba vůbec. U většiny značek to mám obráceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem se hezky nachytřil u pana Hovorky v Eltonu, mezitím co mladá objevovala své do okna padnuvší hvězdičky

 

post-24979-0-42864900-1379781987_thumb.jpg

 

při průletu jejich stánkem jsem zachytil pouze toto

 

post-24979-0-13818200-1379781919_thumb.jpg

 

 

a mezičas vyčkávání na mladou, která korzovala po klenotech jsem strávil na stánku Chronoshopu

 

post-24979-0-00118700-1379781931_thumb.jpg

 

post-24979-0-26788600-1379781999_thumb.jpg

 

 

a od Cyrila jsem vyzkoušel jeho Panerai

 

post-24979-0-23994500-1379781994_thumb.jpg

 

post-24979-0-10995500-1379782004_thumb.jpg

 

 

A při odchodu jsem ulovil i Imperatory

 

post-24979-0-35574300-1379781948_thumb.jpg

 

post-24979-0-09221700-1379781956_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem měl konečně možnost zavítat na výstavu. Obešel jsem většinu vystavovatelů, na déle se zastavil u Eltonu (Prim IGEN 45 jsou opravdu povedené), Bechyněho a nejvíce jsem se zdržel u stánku Chronoshopu. Jednak díky ochotě celého "personálu" přítomných (Kuba ochotně předkládal jeden šuplík za druhým, Cyril a Z. přidávali informace), jednak díky možnosti poznat se s Pavlem K. a doprovodem (tímto vás kluci zdravím :) ), čímž jsem na diskuzi nad předkládanými kousky nebyl sám. Rád bych klukům z Chronoshopu poděkoval za ochotu a přátelské pozvání na prodejnu. Při první návštěvě budu okukovat Glycine Combat SUB Golden EYE a Sinn U1 (ten chronobundus..). Celé to završil Cyril bronzovými Steinharty a Panerai GMT. I "nějaké" Glashütte jsem zahlédl (zdravím Berta), pouze však z dálky. :) Nakonec přikládám pár obrázků, u stánku Chronoshopu jsem byl tak zaskočen celkovou atmosférou, že jsem mimo U1 ve vitríně úplně zapomněl fotit.  :whistling:

 

post-2651-0-91279900-1379789646_thumb.jpg

 

post-2651-0-73878600-1379789653_thumb.jpg

 

post-2651-0-14729500-1379789659_thumb.jpg

 

post-2651-0-89623600-1379789664_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O gramatice, která se zde na fóru lidem občas moc nedaří, již toho bylo napsáno víc než dost. Asi ale nemusíme věšet hlavu. U Primu se taky občas někdo sekne...... Tohle měli hned na prvním uvítacím panelu. :death:   

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...