Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Děkuji všem za reakce! Ty heuery jsou fakt divné. Jsou škaredé, chrastí jim tah, na ruce lítají jak špageta v zavařovačce a o mechanismu upínání spony ani nemluvím. Přes to všechno jsou prostě úžasné. Že minutový sčítač chrona skáče po minutě mě nijak nepřekvapilo, že ale i hodinový sčítač bude skákat po půl hodině, to pro mě byla novinka a zpočátku zděšení, když cca po dvaceti minutách spuštěných stopek se hodinový sčítač ani nepohnul...

 

post-36202-0-24987900-1456898732_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz mi pomohl pochopit, že jinak to nejde - aspoň jedny hujeří hodiny do každé rodiny:

 

attachicon.gif20160301_145616.jpg

 

attachicon.gif20160301_101715.jpg

Parádní Martine! Přesně jak jsi řekl,ty tahy jsou chrasťáky,ale jsou k to originály,tož co už :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím... Soccery jsou suprové, ale naposled mě před rozbalením zásilky s těmito hodinkami takhle posadila na zadek jen Pamela Anderson v Pobřežní hlídce:)

Já vím, ze mě totiž mluví jen a jen závist ( taky ty Hujerky časem chci, ale... ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se třepou kolena pokaždé, když vidím něco chrono vintage, co tiká. A když nic netiká, tak mám zase tiky:) Tah 1170 seženeš. Občas se na ebayi mihne. Ty tvoje krásky by si jej zasloužily!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musel jsem je mít  :wub:  vrznul jsem je na první řemen co mi přišel doma do ruky a šup na zápěstí  :clap:

Moc hezké! Gratulace. Tipuju to na valjoux 7750

 

A k těm soccer timerům. Nemá někdo představu, za kolik šly a jak vypadaly? Ta fotka byla asi půjčená z ebaye, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...