Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Děkuju, doufam, že mi udělají radost. Dopřeju jim servis nejspíš u Valise.

 

Jinak už docela dlouhou dobu mám doma tuhle Sovětskou svatou trojici... Ty do tohohle vlákna myslim taky zapadají.  Musim udělat lepší fotky...

nádhera, myslím, žes to postnul do správného vlákna... :)  Jen technický dotaz: stroje jsou osazeny kalibrem 3133?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sháním už delší dobu - na Aukru byly před rokem za cca 5 tis. a já blbec to prošvih - na ebay se to pohybuje bohužel kolem 10.

 

 

To mi povidej,ja vul je zkousel asi dva roky zpatky na ebay a sly asi v prepoctu za 4litry,prislo mi to moc,ted bych si nafackoval.Tech je fakt hodne malo a jdou uz za raketky:-)Reedice me nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nádhera, myslím, žes to postnul do správného vlákna... :)  Jen technický dotaz: stroje jsou osazeny kalibrem 3133?

Jojo jak píše kolega villain83 vpravo kalibr 31659 a druhý dva kousky 3133, v podstatě se ale liší hlavně tím, že 31659 má hacking.

 

OKEAN samo chybí, přiznám se, že sem v poslední době po něm nepátral, ale to co píšete o jeho cenách mě teda zaskočilo... Myslel sem, že vzácnější a cennější budou ty šturmanskie... Tyhle se dávaly absolventům ruských vysokých leteckých škol. Vždycky když je mám na ruce, honí se mi hlavou jestli se i tyhle proletěly Migem:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene šlapou v pohodě, ale potřebujou nový sklíčko, trošku přejet pouzdro a vyčistit stroj určitě taky... A nějaký to nový těsnění taky neuškodí...

Jinak se zdají úplně v pohodě. Jedině vteřinovka chronografu po zapnutí rovnou poskočí asi o vteřinu a půl dopředu... To si myslim ale dá Valis dopořádku.

 

Mám radost:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazily Citizen 67-9119. Hned jsem je přehodil na rally řemen. Běží zatím dobře, flyback funkce chrona je parádní. Bude jen třeba natřít černou barvou lunetu tak jak to má být originálně.

 

attachicon.gifP1030037.JPG

Krása! Po nějakých japoncích se taky ohlížim:-) Kdes je sehnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazily Citizen 67-9119. Hned jsem je přehodil na rally řemen. Běží zatím dobře, flyback funkce chrona je parádní. Bude jen třeba natřít černou barvou lunetu tak jak to má být originálně.

 

P1030037.JPG

Krása! Po nějakých japoncích se taky ohlížim:-) Kdes je sehnal?

 

Ebay. Cena slušná, návštěva u hodináře je asi ale nemine. Taky sklíčko asi není originální, ale v reálu na ruce se mi tyhle hodinky strašně líbí, to jsem ani nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...