Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Já su také šťastné.

Konečně hezké původní pandy s origo tahem v plné délce, asi poslední kousek , který jsem do svého výběru z řady 6138 chtěl

I když pár kousku by tam ještě asi bylo, takový pěkný JPS,světlý Kakume,Tokei Zara.... hergot, tenhle kousek vlastně nic neřeší :lol2:

 

20200122_092629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný nový kousek nic neřeší. JPS jsou taky troje a Zary, krom toho že jsou s šedým a modrým subčíselníkem, tak jsem zjistil, že šedé jsou ještě s matným a sunburst cifrem. To bys mohl dokupovat furt :D Pandy jsou boží. Už jsem se radoval, že jsou moje, když to na konci aukce ještě poskočilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su také šťastné.

Konečně hezké původní pandy s origo tahem v plné délce, asi poslední kousek , který jsem do svého výběru z řady 6138 chtěl

I když pár kousku by tam ještě asi bylo, takový pěkný JPS,světlý Kakume,Tokei Zara.... hergot, tenhle kousek vlastně nic neřeší :lol2:

 

20200122_092629.jpg

To je ta neděle večer....jsi musel přitlačit na pilu, měli tam naloženo min 2 hodně silní hráči. :-D

Ale jsou pěkný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su také šťastné.

Konečně hezké původní pandy s origo tahem v plné délce, asi poslední kousek , který jsem do svého výběru z řady 6138 chtěl

I když pár kousku by tam ještě asi bylo, takový pěkný JPS,světlý Kakume,Tokei Zara.... hergot, tenhle kousek vlastně nic neřeší :lol2:

 

attachicon.gif20200122_092629.jpg

Tak tos byl Ty? :D :D Aspoň jsem Ti je prodražil.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...