Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 6 Hlasů

Sashatorovy pokusy

rolex milgauss

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1169 odpovědí na toto téma

#1 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 052 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 16.září.2013 - 14:14

Tak a je to tu, sice trochu jinak než jsem nyní plánoval, ale i tak jsem vstoupil do nejvyšších pater hodinařiny. Vím, že se opakuju, ale musel jsem si to ještě jednou připomenout.

Původně jsem se zde chtěl rozepsat jakým jsem prošel vývojem, ale vždyť to všichni znáte, všichni jsme na chronomag vstupovali s nějakou představou, ta se časem kompletně změnila a nám nezbývá nic jiného než se přizpůsobit. Před třemi lety, kdy jsem se zde registroval, jsem o Rolexkách ani nesnil. Naopak měl jsem takové ty klasické předsudky- hodinky jenom pro nejbohatší, jsem na ně ještě moc mladej, jsou to nejfejkovanější hodinky a k tomu se mi většina vlastně ani nějak nelíbila. A podívejte jak jsem skončil :lol2:  Je pravda, že pořád nemůžu přijít tak trochu na chuť dvěma nejspecifičtějším znakům RLX- kyklop a hodinová ručička a la znak Mercedesu (ale to časem přijde). To je také vlastně důvod, proč jsem si jako vstupní bránu vybral právě Milgaussy.
No a jak spolu po pár dnech vycházíme? Skvěle! Díky velikosti jsou to velice pohodlné hodinky, což začínám oceňovat čím dál více. Neznamená to, že se mi stále nelíbí i větší kousky, ale ta pohodlnost je prostě důležitá. Čeho si naprosto užívám, jsou takové ty drobné detaily jako je úžasná "blesková" vteřinovka, vnitřní dělící kroužek posetý rolex nápisy, absolutní jednoduchost dýnka. Já vím, že jsou to pro zaryté Rolexáky, už takové ty blbůstky, které ani nevnímají, ale já se na ně zatím nemůžu vynadívat a doufám, že mi to co nejdéle vydrží. Další fajn věcí je tah- už u Omeg jsem si zvykl na velice pohodlné tahy, zde to ještě ale podtrhují dva prvky- zúžení až na 16mm (což je velice fajn při ohýbání zápěstí) a systém EasyLink, který jsem během týdne už několikrát využil- sice je to jenom 5mm prodloužení, ale například v teplém počasí, kdy se ruka potí, se to podle mě náramně hodí. No a na co samozřejmě nemůžu zapomenout je kalibr- je to můj první inhouse a i když ho nevidím, tak je tam a dušičce to dělá velice dobře.

No a co bude dál? Překvapivě už teď mám určitou představu o vytvoření takové "svaté trojice" R.I.Z., ale na to je času dost. Hlavně si chci teď užívat svých Milhausek, jak jsem je už sám začal přezdívat.

Díky za pozornost a omlouvám se za rozsah, i když jsem na začátku slíbil, že se příliš nerozkecám. Prostě mi to zase nedalo  :)

Přiložený soubor (y)

#2 USER47

USER47

Megazávislák

• Member_50
  • 2 993 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 16.září.2013 - 14:27

Velká gratulace, jedny z mála opravdu hezkejch Rolexek:).

#3 Pavel K.

Pavel K.

Hledám ty správné...

• Member_50
  • 2 306 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Hodinky,běh,auta

Publikováno 16.září.2013 - 14:42

Pěkný hodinky, pěkný fotky, z tvého příspěvku čiší radost z nových hodinek. Co dodat? Gratuluju a užívej si to :)

Pavel K.
AKTUALNĚ :,Fenix 3 Silver, vintage STRELA , vintage Pobeda, Casio AD-300, Seiko Quartz 7123, stopky Seiko S140, Měl jsem:Breitling Colt chronograph (A73380),Fortis B-42 Marinemaster, Fortis Pilot Professional, Tag Heuer Formula1 chrono, Alpina Startimer Chrono Big Date,Steinhart TRITON black (2x),Seiko SNJ017, Seiko SKX007, Seiko SNKF11,Seiko SNKF09,Seiko SNA413 Flightmaster , Seiko SBDC001,CASIO MDA-100-1B,Ruhla chronograph, Suunto t3 running pack,,Traser Super Sport Chrono Blue,Aviator 3105 (dvakrát), PRIM Diplomat,Certina DS Action,Seiko Monster SRP309J1,G-Shock G-7710, G-Shock GWM850-1V,Casio G-Shock GW3500B-1A...
„Jsme jako pavouci. Utkáváme si svůj život a pak se po něm pohybujeme. Jsme jako snílci, kteří sní a pak v tomto snu žijí..“
Moje nesmělé fotopokusy   a    Instagram  

#4 MaxT

MaxT

...

• Member_50
  • 1 311 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 15:33

Ahoj, jak jsem už psal, jsou fakt krásné. Nevím zda li jsou nejlepší,  :lol2: pro mě jsou ale určitě nejhezčí Rolex co jsem zatím viděl. A to jsem je neviděl na živo.

Moc si jich užívej. A neříkej hlavně. že jsi to zase fotil starým mobilem. Neuvěřím.

Tento příspěvek byl upraven od MaxT: 16.září.2013 - 15:34

#5 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 293 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 16:09

Jedny z mých vysněných, na které stále čekám. Měl jsem možnost si je vyzkoušet na jednom srazu a nic podobně pasujícího jsem na zápěstí ještě neměl. Ono to jednou přijde, ještě mám čas. 

A máš u mně bod za to, že nemáš zelený sklo. Tyhle Milgaussy jsou nejhezčí.

#6 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 052 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 17:08

Ahoj, jak jsem už psal, jsou fakt krásné. Nevím zda li jsou nejlepší,  :lol2: pro mě jsou ale určitě nejhezčí Rolex co jsem zatím viděl. A to jsem je neviděl na živo.

Moc si jich užívej. A neříkej hlavně. že jsi to zase fotil starým mobilem. Neuvěřím.

Neboj, tohle už je focené zrcadlovkou, to by ten mobil musel být slušný dělo  :D

Jedny z mých vysněných, na které stále čekám. Měl jsem možnost si je vyzkoušet na jednom srazu a nic podobně pasujícího jsem na zápěstí ještě neměl. Ono to jednou přijde, ještě mám čas. 

A máš u mně bod za to, že nemáš zelený sklo. Tyhle Milgaussy jsou nejhezčí.

Úplně původně mě zaujaly právě ty zelený, ale tak nějak jsem uznal, že tyto jsou přeci jenom lepší. Ty oranžové prvky bohatě stačí k tomu, aby nepůsobily "nudným", černobílým dojmem, hodně jim podle mého pomáhají...a hlavně já oranžovou rád

#7 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 675 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 17:10

Sakra, tyhle Rolexy me mijely, nejak jsem jim nevenoval pozornost, ale ted najednou mi pripadaj super :-)

Tento příspěvek byl upraven od Frantik: 16.září.2013 - 17:11

#8 m.n.

m.n.

It's toasted!

• Member_50
  • 2 532 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 17:12

Bomba! Se slzou v oku vzpomínám... Kdoví jestli třeba nemáš ty moje... :)

#9 semi001

semi001

...

• Member_50
  • 2 567 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mělník

Publikováno 16.září.2013 - 18:23

Velká gratulace, tyto mě při mé cestě nějak nepotkali, nicméně lituji, neb jsou úžasné ;)

Snad někdy :)

Jinak super fotky  :photo:

Edit: kyklop a mergl ručička k R patří, jednou určitě pochopíš :) 

Tento příspěvek byl upraven od semi001: 16.září.2013 - 18:24

Bylo :Rolex OP, Rolex Submariner 16610 Vserie, Rolex GMT Master 116710LN green date, Rolex 14060M  Rolex Explorer I 214270, Rolex Submariner 16610, Rolex 116264 Turn-O-Graph Datejust , Rolex Submariner 14060M, Rolex milgauss 116400, Rolex 116610 LV, ROLEX GMT-MASTER II CERAMIC 116710LN, Rolex 16610 LV, Rolex Explorer II,IWC 3251 spitfire,IWC Mark XVI, IWC flieger chrono 3706 , Omega Moonwatch 3573.50 , TH Monaco CW2113,Tag Heuer formule1, Halios tropik Bronze, Seiko SKX007, Citizen divers ,Casio G-Shock DW-5600E-1VER, Breitling Steelfish white cifr, Breitling SuperOcean 42mm , Citizen Nighthawk ,Omega Seamaster professional Cal. 2221.80 , Tag Heuer professional 200m, Tag Heuer F1, Fortis B42 white,Casio PRW 3000 1A, Wenger a několik casio

#10 deewy

deewy

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 239 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 18:33

Moc pekne,gratulace a prijemne ponoseni.

#11 Matiniela

Matiniela

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 465 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 16.září.2013 - 18:34

Nádherné hodinky. Nejvíce se mi líbí ta verze se zeleným sklíčkem.

Seiko Sumo, Kirovskie

#12 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 7 831 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 16.září.2013 - 18:35

krasne rolady! vzdy sa mi pacili aj ked ja by som im absenciu datumu neodpustil...

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Seiko Presage SSA361J1

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#13 Rosberg

Rosberg

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 18:49

Blahoželám! Túto cestu som pred tromi rokmi tiež úspešne absolvoval a stále som veľmi spokojný.

#14 Psuťák

Psuťák

Učedník

• Member_50
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 18:55

Pro mne jediné Rolex, po kterých bych při výběru sáhnul. Opravdu krásný kus hodinek.

...a vlastně nic...

#15 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 692 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 19:01

Velká paráda,nonstop velikost,super barvy,prostě nádhera.

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#16 JHonza

JHonza

chronohračička

• Member_50
  • 1 215 příspěvků(y)
  • Bydlí:pod kopcem

Publikováno 16.září.2013 - 19:14

Krásný  :clap: Jediný Rolexy, na který bych byl možná ochotnej šetřit  :notworthy:

Hlavně vintage, především PRIMky.
... Kdo to má pořád natahovat?
Kromě toho: IWC cal. 83, Fortis Pilot Professional, Orient Black Mako, HMT Jawan a Pilot a další
(mám i dvoje Pobedy)

#17 sta

sta

Závislák

• Member_50
  • 931 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 20:00

Gratuluju, sou to prvni rolexky ktery se mi zacaly libit a diky kterym sem si pak vsiml i tech ostatnich ;-)

#18 Ivanhoe34

Ivanhoe34

vyliečený vitamínom D

• Member_50
  • 845 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Damasko
    Steinhart
    Seiko

Publikováno 16.září.2013 - 21:01

Pekne nafotené, tie hodinky ma zaujali už v "co máte právě na ruce". Rozsah úvodného príspevku super, prečítal som jedným dychom, samé pozitívne veci a radosť zo skvelých hodiniek.

Gratulujem ku krásnemu hodinkovému prírastku, užívaj si ich a občas prihoď nejakú foto :)

#19 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 692 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 21:08

Jěště mi to nedá,pořád se spousta z nás,včetně mně, honí za všelijakejma potápkama a přitom funkci,kterou vládne tento úžasný kousek, by jsme využili daleko víc ,než 3000m WR.

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 16.září.2013 - 21:08

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#20 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 052 příspěvků(y)

Publikováno 16.září.2013 - 21:15

Kluci, všem děkuju. Rád vás sem tam obšťastním nějakou tou fotečkou, ale takový odvážný co má filo ode mě neočekávejte

Bomba! Se slzou v oku vzpomínám... Kdoví jestli třeba nemáš ty moje... :)

Hele je to klidně možný, ty moje prošly rukama Gasovi, tak třeba byly i tvoje  :)

Velká gratulace, tyto mě při mé cestě nějak nepotkali, nicméně lituji, neb jsou úžasné ;)

Snad někdy :)

Jinak super fotky  :photo:

Edit: kyklop a mergl ručička k R patří, jednou určitě pochopíš :)

Však já to taky tak nějak předpokládám- ne že by se mi kyklop a ručka vyloženě nelíbily, jen si k nim pořád hledám tu cestičku a myslím, že jsem tak v polovině, ještě půl rok a budu shánět keramický Suby  :D

krasne rolady! vzdy sa mi pacili aj ked ja by som im absenciu datumu neodpustil...

To byl taky důvod proč jsem chvilku váhal, jsou to moje první hodinky bez datumovky. Nakonec ale musím říct, že mě jeho absence překvapivě nevadí vůbec, alespoň zatím. Je pravda, že už jsem se asi dvakrát kvůli datumu na ně podíval, naštěstí mi paměť slouží dobře a trvalo asi jenom další 3 vteřiny než jsem si vzpomněl kolikátého vlastně je  ;)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:rolex, milgauss