Přejít na obsah

Sashatorovy pokusy


Doporučené příspěvky

Tak a je to tu, sice trochu jinak než jsem nyní plánoval, ale i tak jsem vstoupil do nejvyšších pater hodinařiny. Vím, že se opakuju, ale musel jsem si to ještě jednou připomenout.

 

Původně jsem se zde chtěl rozepsat jakým jsem prošel vývojem, ale vždyť to všichni znáte, všichni jsme na chronomag vstupovali s nějakou představou, ta se časem kompletně změnila a nám nezbývá nic jiného než se přizpůsobit. Před třemi lety, kdy jsem se zde registroval, jsem o Rolexkách ani nesnil. Naopak měl jsem takové ty klasické předsudky- hodinky jenom pro nejbohatší, jsem na ně ještě moc mladej, jsou to nejfejkovanější hodinky a k tomu se mi většina vlastně ani nějak nelíbila. A podívejte jak jsem skončil :lol2:  Je pravda, že pořád nemůžu přijít tak trochu na chuť dvěma nejspecifičtějším znakům RLX- kyklop a hodinová ručička a la znak Mercedesu (ale to časem přijde). To je také vlastně důvod, proč jsem si jako vstupní bránu vybral právě Milgaussy.

No a jak spolu po pár dnech vycházíme? Skvěle! Díky velikosti jsou to velice pohodlné hodinky, což začínám oceňovat čím dál více. Neznamená to, že se mi stále nelíbí i větší kousky, ale ta pohodlnost je prostě důležitá. Čeho si naprosto užívám, jsou takové ty drobné detaily jako je úžasná "blesková" vteřinovka, vnitřní dělící kroužek posetý rolex nápisy, absolutní jednoduchost dýnka. Já vím, že jsou to pro zaryté Rolexáky, už takové ty blbůstky, které ani nevnímají, ale já se na ně zatím nemůžu vynadívat a doufám, že mi to co nejdéle vydrží. Další fajn věcí je tah- už u Omeg jsem si zvykl na velice pohodlné tahy, zde to ještě ale podtrhují dva prvky- zúžení až na 16mm (což je velice fajn při ohýbání zápěstí) a systém EasyLink, který jsem během týdne už několikrát využil- sice je to jenom 5mm prodloužení, ale například v teplém počasí, kdy se ruka potí, se to podle mě náramně hodí. No a na co samozřejmě nemůžu zapomenout je kalibr- je to můj první inhouse a i když ho nevidím, tak je tam a dušičce to dělá velice dobře.

 

No a co bude dál? Překvapivě už teď mám určitou představu o vytvoření takové "svaté trojice" R.I.Z., ale na to je času dost. Hlavně si chci teď užívat svých Milhausek, jak jsem je už sám začal přezdívat.

 

Díky za pozornost a omlouvám se za rozsah, i když jsem na začátku slíbil, že se příliš nerozkecám. Prostě mi to zase nedalo  :)

 

 

post-13346-0-19837500-1379336823_thumb.jpg

post-13346-0-19853600-1379336824_thumb.jpg

post-13346-0-06931900-1379336825_thumb.jpg

post-13346-0-22207900-1379336853_thumb.jpg

post-13346-0-07021900-1379336854_thumb.jpg

post-13346-0-71630500-1379336854_thumb.jpg

post-13346-0-39399100-1379336855_thumb.jpg

post-13346-0-93902000-1379336855_thumb.jpg

post-13346-0-95968200-1379336856_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsem už psal, jsou fakt krásné. Nevím zda li jsou nejlepší,  :lol2: pro mě jsou ale určitě nejhezčí Rolex co jsem zatím viděl. A to jsem je neviděl na živo.

Moc si jich užívej. A neříkej hlavně. že jsi to zase fotil starým mobilem. Neuvěřím.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z mých vysněných, na které stále čekám. Měl jsem možnost si je vyzkoušet na jednom srazu a nic podobně pasujícího jsem na zápěstí ještě neměl. Ono to jednou přijde, ještě mám čas. 

A máš u mně bod za to, že nemáš zelený sklo. Tyhle Milgaussy jsou nejhezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsem už psal, jsou fakt krásné. Nevím zda li jsou nejlepší,  :lol2: pro mě jsou ale určitě nejhezčí Rolex co jsem zatím viděl. A to jsem je neviděl na živo.

Moc si jich užívej. A neříkej hlavně. že jsi to zase fotil starým mobilem. Neuvěřím.

Neboj, tohle už je focené zrcadlovkou, to by ten mobil musel být slušný dělo  :D

 

 

Jedny z mých vysněných, na které stále čekám. Měl jsem možnost si je vyzkoušet na jednom srazu a nic podobně pasujícího jsem na zápěstí ještě neměl. Ono to jednou přijde, ještě mám čas. 

A máš u mně bod za to, že nemáš zelený sklo. Tyhle Milgaussy jsou nejhezčí.

Úplně původně mě zaujaly právě ty zelený, ale tak nějak jsem uznal, že tyto jsou přeci jenom lepší. Ty oranžové prvky bohatě stačí k tomu, aby nepůsobily "nudným", černobílým dojmem, hodně jim podle mého pomáhají...a hlavně já oranžovou rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace, tyto mě při mé cestě nějak nepotkali, nicméně lituji, neb jsou úžasné ;)

Snad někdy :)

Jinak super fotky  :photo:

 

Edit: kyklop a mergl ručička k R patří, jednou určitě pochopíš :) 

Upraveno uživatelem semi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne nafotené, tie hodinky ma zaujali už v "co máte právě na ruce". Rozsah úvodného príspevku super, prečítal som jedným dychom, samé pozitívne veci a radosť zo skvelých hodiniek.

Gratulujem ku krásnemu hodinkovému prírastku, užívaj si ich a občas prihoď nejakú foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, všem děkuju. Rád vás sem tam obšťastním nějakou tou fotečkou, ale takový odvážný co má filo ode mě neočekávejte

 

 

Bomba! Se slzou v oku vzpomínám... Kdoví jestli třeba nemáš ty moje... :)

Hele je to klidně možný, ty moje prošly rukama Gasovi, tak třeba byly i tvoje  :)

 

Velká gratulace, tyto mě při mé cestě nějak nepotkali, nicméně lituji, neb jsou úžasné ;)

Snad někdy :)

Jinak super fotky  :photo:

 

Edit: kyklop a mergl ručička k R patří, jednou určitě pochopíš :)

Však já to taky tak nějak předpokládám- ne že by se mi kyklop a ručka vyloženě nelíbily, jen si k nim pořád hledám tu cestičku a myslím, že jsem tak v polovině, ještě půl rok a budu shánět keramický Suby  :D

 

krasne rolady! vzdy sa mi pacili aj ked ja by som im absenciu datumu neodpustil...

To byl taky důvod proč jsem chvilku váhal, jsou to moje první hodinky bez datumovky. Nakonec ale musím říct, že mě jeho absence překvapivě nevadí vůbec, alespoň zatím. Je pravda, že už jsem se asi dvakrát kvůli datumu na ně podíval, naštěstí mi paměť slouží dobře a trvalo asi jenom další 3 vteřiny než jsem si vzpomněl kolikátého vlastně je  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...