Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 6 Hlasů

Sashatorovy pokusy

rolex milgauss

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1169 odpovědí na toto téma

#21 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 052 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 16.září.2013 - 21:23

Jěště mi to nedá,pořád se spousta z nás,včetně mně, honí za všelijakejma potápkama a přitom funkci,kterou vládne tento úžasný kousek, by jsme využili daleko víc ,než 3000m WR.

Přesně, nedávno jsem nad tím přemýšlel a WR 100m mi k tomu mýmu splývání stejně stačí a tak začínám čím dál více přicházet na chuť spíše technologickým vychytávkám...zrovna antimagnetický kalibr je docela i praktický- naštěstí teda zatím nenavštěvuji nějak často nemocnici, v elektrárně taky nepracuju, ale člověk občas hodinky někam bezmyšlenkovitě položí (třeba ne reprák- vlastní zkušenost) a už může být problém...tyhle můžu položit i na magnet  :D

#22 NERO.8

NERO.8

...

• Member_50
  • 2 591 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 16.září.2013 - 21:58

nafoceno s velkým citem a smyslem pro detail ... dokonce tak, že k nim nebylo potřeba dál nic psát ... 

pár lidí si je podle mně koupí díky Tobě a Tvým fotkám ...

poklona ... užij si je

NAŠE VLÁKNO  FATHER and SON                                                      

#23 cretino

cretino

..ziadne hodinky nie su privelke :)

• Member_50
  • 1 066 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 16.září.2013 - 22:23

paradne Rolexky, maju v sebe nieco navyse oproti klasickym Subom, fotku k tomu tiez urcite dopomahaju.. velka gratulacia

#24 OndraPod

OndraPod

Megazávislák

• Member_50
  • 1 022 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Sinn

Publikováno 16.září.2013 - 22:50

Gratuluju, fotky se sakra povedly!

Milgauss jsou dokonaly toolwatche a jak mne vetsina Rolexek neoslovuje,  tak tyhle jo i kdyz GV jsou jeste o fous vymazlenejsi  :smile_anim:

Steinhart Nav.B-Uhr 44 - Vintage Titan / Sinn U1 - 1000m U-Boot Stahl

#25 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 3 820 příspěvků(y)

Publikováno 17.září.2013 - 07:46

gratulujem! podla mna naj rolady... k dokonalosti im chyba uz len ten datum :) a tato verzia s normalnym sklickom je best!

Tento příspěvek byl upraven od misoo: 17.září.2013 - 07:47

#26 semi001

semi001

...

• Member_50
  • 2 567 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mělník

Publikováno 17.září.2013 - 07:50

Však já to taky tak nějak předpokládám- ne že by se mi kyklop a ručka vyloženě nelíbily, jen si k nim pořád hledám tu cestičku a myslím, že jsem tak v polovině, ještě půl rok a budu shánět keramický Suby  :D

Pod to se podepisuji ;) 

Bylo :Rolex OP, Rolex Submariner 16610 Vserie, Rolex GMT Master 116710LN green date, Rolex 14060M  Rolex Explorer I 214270, Rolex Submariner 16610, Rolex 116264 Turn-O-Graph Datejust , Rolex Submariner 14060M, Rolex milgauss 116400, Rolex 116610 LV, ROLEX GMT-MASTER II CERAMIC 116710LN, Rolex 16610 LV, Rolex Explorer II,IWC 3251 spitfire,IWC Mark XVI, IWC flieger chrono 3706 , Omega Moonwatch 3573.50 , TH Monaco CW2113,Tag Heuer formule1, Halios tropik Bronze, Seiko SKX007, Citizen divers ,Casio G-Shock DW-5600E-1VER, Breitling Steelfish white cifr, Breitling SuperOcean 42mm , Citizen Nighthawk ,Omega Seamaster professional Cal. 2221.80 , Tag Heuer professional 200m, Tag Heuer F1, Fortis B42 white,Casio PRW 3000 1A, Wenger a několik casio

#27 Leviathan

Leviathan

mam to pod kontrolou...asi

• Member_50
  • 2 351 příspěvků(y)

Publikováno 17.září.2013 - 08:25

Noooo, takova fajnovost. Celkom ma tvoja volba prevkapila. Mame myslim velmi podobny vkus co sa tyka hodin, ale do RLX vhupnut cez takyto nie uplne mainstreamovy model...

Ja ( a myslim aj vacsina) som zacal preflaknutymi Submy...a asi aj skoncil.

kazdopadne krasne hodinky..uprimne blahozelam

email: chronomagor71@gmail.com

“Everything always begins with an adventure. The desire to discover, to overcome, to attain."

#28 Chosef76

Chosef76

Megazávislák

• Member_50
  • 2 444 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ivančice
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 17.září.2013 - 12:23

Nádherné fotografie! Absence datumovky velmi často vytvoří krásný čistý design tak jako je to u těchto hodinek. Moc gratuluji. 

Woody Allen : "...Některý ženský jsou strašně dětinský… Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky…"

#29 Toblin

Toblin

present and happy

• Member_50
  • 1 877 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Plzní u vody

Publikováno 17.září.2013 - 13:16

Moc pěkné Rolexy. Dle mého názoru nejhezčí varianta Milgauss. Mě, "elektrikáři", by hodinky s mag. odolností a bleskem slušely :)

Ta extenze je jistě šikovná.

Krásné obrázky, budu rád, když přidáš další.

"Kolik máš hodinek, tolikrát jsi člověkem".

#30 enslow

enslow

Megazávislák

• Member_50
  • 1 858 příspěvků(y)
  • Bydlí:zapadne slovensko

Publikováno 17.září.2013 - 13:30

paradne nafotene...kiez by som tak vedel fotit

#31 El Nano

El Nano

meganezávislák

• Member_50
  • 2 258 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 17.září.2013 - 13:37

už jsem si jich všimul v "Co máte právě na ruce", ale tady tohoto tématu ne...ještě, že jsem se k němu dostal! Ty fotky jsou bomba! Bomba fotky bomba hodinek! :)

Moje fotogalerie a instagramy: El Nanovlákno   El Nanostagram     Chronoshop_cz

#32 Vladimír P.

Vladimír P.

Závislák

• Member_50
  • 710 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prostějov

Publikováno 17.září.2013 - 13:44

Sašo, příteli, ještě jednou gratuluji k nádherným hodinkám, krásně nafoceno. Jednou, až zestárnu a uklidním se, umím si tyhle představit jako TY jediné na denní nošení a ke všem příležitostem. Zatím jsem, ale ještě junák a baví mě spíše ty exoty.

Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu...

#33 ivan_989

ivan_989

Status varování

• Member_50
  • 4 842 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Cartier, Omega, Barbour, Fiskars, E15

Publikováno 17.září.2013 - 14:34

ale do RLX vhupnut cez takyto nie uplne mainstreamovy model...

aj ja som takto vhupol a som nadmieru spokojny s milgami :)

gratulujem majitelovi!

#34 Alexion

Alexion

Megazávislák

• Member_50
  • 1 059 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Revoltage, R8

Publikováno 17.září.2013 - 16:23

no jo, tak tie si viem tiez predstavit na svojej ruke. dobre si si vybral, kyklop ani mercedes im veru nechyba, vdaka tomu su super.

btw. pekne fotky  :photo:

stálice: // DAMASKO DA36 //  SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // 

#35 gougy

gougy

čím dál tím víc vintage

• Member_50
  • 8 392 příspěvků(y)
  • Bydlí:jak je třeba

Publikováno 17.září.2013 - 17:16

Hezké fotky pro mě jinak dost nenápadných hodinek (a v tomto případě se nenápadnost sakra počítá!) Gratuluji, užívej Rolád ;)

#36 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 692 příspěvků(y)

Publikováno 17.září.2013 - 18:59

Tak dávej ještě fotky,jsou parádní a tyhle  jsou snad nejfotogeničtější rolády.

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#37 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 052 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 17.září.2013 - 20:08

Kluci, opět mnohokrát děkuji a nebojte, fotky budou, ale teď není moc času. Ale jak se říká- kdo si počká, ten se dočká :-D

nafoceno s velkým citem a smyslem pro detail ... dokonce tak, že k nim nebylo potřeba dál nic psát ... 
pár lidí si je podle mně koupí díky Tobě a Tvým fotkám ...
poklona ... užij si je

Pokud tomu tak bude, tak by fotky splnily svůj účel a já budu jenom rád, když se tu vytvoří Milgauss klan ;-)

Noooo, takova fajnovost. Celkom ma tvoja volba prevkapila. Mame myslim velmi podobny vkus co sa tyka hodin, ale do RLX vhupnut cez takyto nie uplne mainstreamovy model...
Ja ( a myslim aj vacsina) som zacal preflaknutymi Submy...a asi aj skoncil.

kazdopadne krasne hodinky..uprimne blahozelam

Mně se ten vkus postupem času (a pobytem zde na fóru) mění, pořád miluji klasické diversky ale stejně mezi vysněnými nefigurují, sám nevím proč je tomu tak. Jak už jsem psal, čím dál více oceňuji různé technické vychytávky a proto mám teď období Milgu, Ingu apod.

Sašo, příteli, ještě jednou gratuluji k nádherným hodinkám, krásně nafoceno. Jednou, až zestárnu a uklidním se, umím si tyhle představit jako TY jediné na denní nošení a ke všem příležitostem. Zatím jsem, ale ještě junák a baví mě spíše ty exoty.

Vláďo, děkuji. Myslím, že jednou u nějakých podobných zakotvíš, ale je pravda, že tvůj postupný chronovývoj velice rád sleduji, tak by bylo škoda už najít ty definitivní, tipuji tě tak ještě na tři čtyři kousky a pak to přijde.

#38 Traveller

Traveller

(. Y .)

• Member_50
  • 1 961 příspěvků(y)
  • Bydlí:Beskydy

Publikováno 17.září.2013 - 20:46

Pěkný kousek a skutečně lákavé fotky.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Moje nožíky a hodinky (zatím více nožíků)

#39 mlsoun1

mlsoun1

Megazávislák

• Member_50
  • 2 838 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomoucký kraj

Publikováno 18.září.2013 - 01:18

Jsou to nádherné hodinky Sašo,moc Ti gratuluji.Foto nemá chybu,pořádně si je užíj ;)

#40 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 12 413 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 18.září.2013 - 06:57

hele, milgaussy byly moje prvni rolexy - rozumej, prodal jsem Becka SOH, Omega AT, Maurice Lacroix federer edition a Steinhart pilotky gold a koupil na ebay milgaussy. byly fantasticky, vydrzely me realtivne dlouho, rybacku v Rakousku, koupacku na kanarech, atd, ale nakonec sem nevydrzel bez datumovky. Easy-link je supr ficura, o tom neni pochyb. takze gratuluju k vyberu, podle me jsi udelal velice dobre..

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:rolex, milgauss