Přejít na obsah

Sashatorovy pokusy


Doporučené příspěvky

Tyjo, tak ty jsou skvělý. Promo fotky mě navnadily, pak bylo po netu pár real life fotek, který mě trochu zklamaly, no a teď tyhle tvoje fotky zase obnovily moje nadšení. Asi to muselo bejt nekvalitní fotkou, že mě předtím nepřesvědčily, protože teď bych si je z fleku pořídil :) gratulace!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jsou to ty nové. Vzal jsem je přímo z Japonska, aspoň jsem si tam vyzkoušel první nákup na buyee. Zkoušel jsem napsat všem AD v Čechách a zpětně se mi ozval jen Stuchlík z Goldeligia a z Koscomu, ale bližší info neměli (ani o ceně, ani o dostupnosti). První dojmy jsou fajn- takový obyč hodinky na lítačku, hodně nenápadný. I ten hadr k nim sedne...v reálu ta žlutá lumi tak výrazná není (hlavně na indexech), na fotkách víc vystoupí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Kluci díky...po Doxách jsem pokukoval už hodně dlouho a když se loni (respektive na konci 2016) objevila tahle limitka, tak jsem čekal na ten správnej kousek...oranžády mě hodně lákaly, ale nakonec se mi Searamblery líbí hodně, ten sunburst cifr a oranž ručka maj svoje kouzlo, o tom sklu ani nemusím mluvit...ještě se mi líbí verze Black Lung z loňskýho listopadu, ale ty se teď na trhu pohybujou docela za draho

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak ještě, že už máš IWC  ;)  ...líbily se mi hned, co je B&R představili. Navíc Tomáš je jako správnej blázen hned pořídil a naživo taky nezklamaly. No a pak už jen stačilo čekat dokud je Tom nepustí. A znáš ho, byla to jen otázka času  :D ... ale na jeho obranu- vydržely mu setsakramentsky dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...