Přejít na obsah

Sashatorovy pokusy


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Takže chlapci, po skoro dvou týdnech testování bych ho zhodnotil asi takto-

 

- parádní materiál, ani ne moc měkkej, ani ne moc tuhej, tak akorát...kvalitativně bude asi taky dost v pohodě (přeci jenom když se používal u padáků)

- možnost mikroregulace je k nezaplacení (můj věčnej problém s dírkama a perlon není zrovna skvelej materiál)

- sponu člověk necejtí, je vlastně jen zaháklá k očku, který současně funguje jako regulace délky (při objednávce se zádává obvod zápěstí, takže každej řemen je ušitej na danou ruku plus cca 1cm do plusu i mínusu), spona vůbec není v kontaktu s kůží

- na ruce sedí taky dobře

- mínusy může člověk hledat v ceně (i když 50 éček mi přijde ta kvalitní řemen v pohodě), v trochu složitější instalaci (ale pro nás zdejší toto moc neplatí), člověk musí trochu chytit grif při nasazování (pak už je to ale pohoda), ve vodě má po určitý době očko tendceni hodně jemně sjíždět a povolovat (takže ti, co řemeny nosí nafest budou muset občas dotahovat)- ale není to myšleno, že hodinky začnou pochodovat po ruce...dotažení je ale otázkou pár vteřin, já se to naučil i bez rozepnutí

 

Suma sumárum bych ho všem milovníkům alternativních řemenů mohl jen doporučit- lepší než klasika, pro mě lepší než jakákoliv guma co jsem kdy měl. Už teď vím, že dokoupím i nějakou další barevnou variantu pro další svoje kousky.

 

post-13346-0-61275100-1531314824_thumb.jpg

 

post-13346-0-40657500-1531314828_thumb.jpg

 

post-13346-0-12985900-1531314834_thumb.jpg

 

post-13346-0-51376300-1531314839_thumb.jpg

 

post-13346-0-27254100-1531314844_thumb.jpg

 

post-13346-0-83955200-1531314851_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som celkom imúnny na chronovrtochy, ale s tými žltými potvorami mi piješ krv :)

Však já pořád někoho s**u, teda vlastně někomu piju krev ;)

 

Ta posledni, bublinkova, krasne ostra, barvy hraji a hreji. To je pecka.

 

Na erikaoriginal straps koukam uz nejakou dobu. Diky moc za reference. Konecne jsem taky objednal :)

Hele mně objednávka trvala asi jenom 4 měsíce :D  věděl jsem, že ho chci, ale kapánek jsem se nemohl rozhoupat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hele je to jednoduchy- ten stredovej prouzek je jasne danej. V original (zelenem) provedeni je na vyber jen zluta, cervena, bila a lumi. To prositi je ciste jen u kovani a muzes si vybrat z 12barev. Takze ano, mas pravdu, pokud chces zelenej a sand stitching, tak musis vybrat mezi zlutou nebo bilou stredovou linkou

 

86d9b5a804d33038994041647627a7c1.jpg

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže chlapci, po skoro dvou týdnech testování bych ho zhodnotil asi takto-

 

- parádní materiál, ani ne moc měkkej, ani ne moc tuhej, tak akorát...kvalitativně bude asi taky dost v pohodě (přeci jenom když se používal u padáků)

- možnost mikroregulace je k nezaplacení (můj věčnej problém s dírkama a perlon není zrovna skvelej materiál)

- sponu člověk necejtí, je vlastně jen zaháklá k očku, který současně funguje jako regulace délky (při objednávce se zádává obvod zápěstí, takže každej řemen je ušitej na danou ruku plus cca 1cm do plusu i mínusu), spona vůbec není v kontaktu s kůží

- na ruce sedí taky dobře

- mínusy může člověk hledat v ceně (i když 50 éček mi přijde ta kvalitní řemen v pohodě), v trochu složitější instalaci (ale pro nás zdejší toto moc neplatí), člověk musí trochu chytit grif při nasazování (pak už je to ale pohoda), ve vodě má po určitý době očko tendceni hodně jemně sjíždět a povolovat (takže ti, co řemeny nosí nafest budou muset občas dotahovat)- ale není to myšleno, že hodinky začnou pochodovat po ruce...dotažení je ale otázkou pár vteřin, já se to naučil i bez rozepnutí

 

Suma sumárum bych ho všem milovníkům alternativních řemenů mohl jen doporučit- lepší než klasika, pro mě lepší než jakákoliv guma co jsem kdy měl. Už teď vím, že dokoupím i nějakou další barevnou variantu pro další svoje kousky.

 

 

Vypadá super, mohl bys prosím přidat odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...