Přejít na obsah

Oris Aquis Date Blue


Blinker

Doporučené příspěvky

Ďakujem za povzbudzujúce komenty, ktoré mi vždy zlepšia náladu. A NiG, nemám slov, takúto pochvalu si dám zarámovať ;).

 

 

...nejako sa mi to vymklo z pod kontroly a zrazu tu mám dve živé vlákna o tom istom, do ktorých striedavo prispievam, čo môže byť nielen otravné ale aj neprehľadné, no nedá mi nechať tu ešte jednu fotku ako bodku za recenziou

 

attachicon.gifOris Aquis 037.jpg

 

Tá bodka je ale naozaj pekná, pekná, pekná!!! :notworthy:  Ty hodinky jsou vážně nádherný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou nadherny, supr recenze i fotky, diky moc. sam zvazuju limitku maldives, jen mam obav, ze bych je nenosil, ale rada aquis si me ziskala..

Díky Sibiři, tiež som na úplnom začiatku rozmýšlal nad rôznymi modelmi aquisov. Maldives sú vydarené, takisto aj titánové čiernočierne small second sú moje obľúbené. Na tvojom mieste by som im šancu dal. Tá matná modrá luneta vyzerá k svetu :)

11684_739_7674_77_54_rs.png

Ja som však hľadal na hodinkách veľkú, centrálnu sekundovku, ktorej som sa nechcel vzdať. Možno keď to už nebude jedno z hlavných kritérií, pojdem nejakým takým smerom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník LukeD

Souhlasím s ostatními. Tahle recenze se velice příjemně četla, a to nemluvě o tom, že jsem se dozvěděl spoustu zajímavých informací. Rovněž cením výborné fotografie, na které je radost pohledět. Pokud budu v budoucnosti řešit nějaké ty potápky, značka Oris rozhodně nebude chybět mezi kandidáty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...