Přejít na obsah

Fotka

Stowa Prodiver Limette Zeiger

Karbon

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Vysočina

Publikováno 17.září.2013 - 17:07

Už jsou na cestě, :clap:  odpoledne mi přišel tracking number z fedexu...

Zvláštní serie - karbonový cifr a limetkové ručky :snorkle:

Foto od Luisy ze Stowy, ještě s fólií na sklíčku před odesláním.  Zítra k večeru by mohly být doma. :)

Přiložený soubor (y)

#2 vintage

vintage

Vintage

• Member_50
  • 814 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mělnicko
  • Fanoušek značky:Seiko, Omega, Oris, Fortis a vše vintage

Publikováno 17.září.2013 - 17:11

Bomba limetka v limitce, gratuluju! Čeká tě asi bezesesná noc :-D Sám bych měl mít zítra nové hodinky, tak vím o čem mluvím, přežij to ve zdraví :-) Smím se zeptat, jak dlouho to trvalo od prvotní objednávky, Stowa prý není zrovna nejrychlejší... Ale to čekání jak vidím opravdu stojí za to!  

#3 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 17.září.2013 - 17:28

Bomba limetka v limitce, gratuluju! Čeká tě asi bezesesná noc :-D Sám bych měl mít zítra nové hodinky, tak vím o čem mluvím, přežij to ve zdraví :-) Smím se zeptat, jak dlouho to trvalo od prvotní objednávky, Stowa prý není zrovna nejrychlejší... Ale to čekání jak vidím opravdu stojí za to!  

Už něco piju abych se uklidnil :wine:

Objednal jsem 10.9.2013 pak jsme jen ladili detaily.

No, bylo to tak, že jsem otevřel stránky Stowy a uviděl mimořádnou nabídku. Váhal jsem jen pár 5 minut....

Přeji ti také příjemné očekávání nového hodinkového přírůstku :)

#4 vintage

vintage

Vintage

• Member_50
  • 814 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mělnicko
  • Fanoušek značky:Seiko, Omega, Oris, Fortis a vše vintage

Publikováno 17.září.2013 - 17:52

jj díky :-) Někde snad doma ještě najdu zbytek slivovice :-D Jinak Stowa je jedna z mých oblíbených dostupných německých značek.

Tyhle potápky se mi líbí i v klasickým provedení. Není to takový to profláklý a la Rolády (nic proti nim) :-) Dej pak další fota, budu se těšit ;-)

#5 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 12 600 příspěvků(y)

Publikováno 17.září.2013 - 19:28

Bomba. Jsou tu vubec nejake Prodivery? Nejsem si toho vedom. Fakt paradni. V te cene asi neprekonatelne.

#6 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 18.září.2013 - 20:49

Ráno sms od manželky - balík od fedex.

Ihned jsem odpovídal... rozbal balík, za chvíli další sms-nejhezčí hodinky co máš.

Je to fakt, nevím, jak jsem bez nich mohl žít :)  (i Tutimy strčí do kapsy....)

Na focení dnes nebyl čas, akorát jsem stačil zkrátil kaučuk.

#7 palom

palom

Závislák

• Member_50
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 18.září.2013 - 20:52

krasa, ja sam som o nich uvazoval (ale v klasike, nie limitka)...z coho je luneta?

<p>Fortis B42Day-Date/ Vostok Europe Anchar Yellow/ Certina DS Action Diver/ Davosa Pares Classic Chronograph/ Storm Vision/ Seiko FrankenMonster SKZ255/ Sturmanskie Gagarin/ Rolex Submariner Date 116610LN/ Davosa Pilot chronograph/ Ulysse Nardin Maxi Marine Diver/ Omega Planet Ocean GMT/ Gérald Genta Arena Bi Retro Sport/ Corum Admiral´s cup AC ONE carbon/ Corum Admiral´s Cup Legend/ RADO D-STAR 200/ BRERA Orologi SuperSportivo Square/ Seiko Orange Monster SKX781K1/ Rolex DateJust 2 116300/ Omega Seamaster Bullhead/ Jeanrichard Aerospace chronograph/ Wyler Geneve Code-R Incaflex Chronograph/ Breitling Galactic bicolor 41/ Jaeger-Le Coultre Master Compressor chronograph 2/ Blancpain Fifty Fathoms 5015/ Corum Ti-Bridge Titanium/ Tag Heuer Aquaracer 500/ Breitling Colt A17380 WD

#8 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 18.září.2013 - 21:01

krasa, ja sam som o nich uvazoval (ale v klasike, nie limitka)...z coho je luneta?

koukám na fakturu a je tam uvedeno:

Prodiver stainless steel bezel with aluinlay :)

#9 palom

palom

Závislák

• Member_50
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 18.září.2013 - 21:02

koukám na fakturu a je tam uvedeno:

Prodiver stainless steel bezel with aluinlay :)

..nech ti robia radost!!

<p>Fortis B42Day-Date/ Vostok Europe Anchar Yellow/ Certina DS Action Diver/ Davosa Pares Classic Chronograph/ Storm Vision/ Seiko FrankenMonster SKZ255/ Sturmanskie Gagarin/ Rolex Submariner Date 116610LN/ Davosa Pilot chronograph/ Ulysse Nardin Maxi Marine Diver/ Omega Planet Ocean GMT/ Gérald Genta Arena Bi Retro Sport/ Corum Admiral´s cup AC ONE carbon/ Corum Admiral´s Cup Legend/ RADO D-STAR 200/ BRERA Orologi SuperSportivo Square/ Seiko Orange Monster SKX781K1/ Rolex DateJust 2 116300/ Omega Seamaster Bullhead/ Jeanrichard Aerospace chronograph/ Wyler Geneve Code-R Incaflex Chronograph/ Breitling Galactic bicolor 41/ Jaeger-Le Coultre Master Compressor chronograph 2/ Blancpain Fifty Fathoms 5015/ Corum Ti-Bridge Titanium/ Tag Heuer Aquaracer 500/ Breitling Colt A17380 WD

#10 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 22.září.2013 - 10:55

Po pár dnech první postřehy...

výška hodinek (15,5mm) není vůbec tak hrozná, nosi se pohodlně

seatime na tahu byly v pohodě, kaučuk u prodiverů je také fajn

co den, to ca. 1,5 sek do plusu

lumi špičková-hodinky v noci svítí jak malá baterka ..... ostatně stejně jako u seatime :-)

a hlavně, mají jen vnitřní AR, tak nemám depky, že ho škrábnu

#11 Kazaam

Kazaam

Závislák

• Member_50
  • 506 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 22.září.2013 - 13:04

Koukal jsem, že v nabídce na eshopu jejich stránek tuhle kombinaci limetka/karbon nemají. Někde jsem to přehlídl nebo se potom později dotázají? Jinak gratuluji k moc hezkému kousku :)

#12 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 22.září.2013 - 18:19

Koukal jsem, že v nabídce na eshopu jejich stránek tuhle kombinaci limetka/karbon nemají. Někde jsem to přehlídl nebo se potom později dotázají? Jinak gratuluji k moc hezkému kousku :)

Díky :)

To ne, musíš si vybrat z nabídky, toto byla zvlášní akce  zde: http://www.stowa.de/...ebote/index.htm

nabízen byl 1 kus.

No, ale třeba by také složili něco na přání. Já rozhodně doporučuji karbonový cifr....

#13 SakalMarty

SakalMarty

Závislák

• Member_50
  • 549 příspěvků(y)

Publikováno 23.září.2013 - 22:59

tak kde jsou nějaký fotky, přestat kochat / začít fotit  :clap:

jinak gratulace, stowa se mi začíná líbit čím dál víc.

#14 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2013 - 15:46

Seatime versus Prodiver :clap:

(Seatime v prodejním vlákně.....)

Přiložený soubor (y)

#15 Guest_bretya_*

Guest_bretya_*
  • Guests

Publikováno 2.říjen.2013 - 19:31

Gratulujem! Pre mňa prvé hodinky od Stowa, ktoré by som si dal na ruku!

#16 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 4.říjen.2013 - 05:27

To ne, musíš si vybrat z nabídky, toto byla zvlášní akce  zde: http://www.stowa.de/...ebote/index.htm

nabízen byl 1 kus.

Panečku, to bylo štěstí natrefit zrovna na takovou krásnou l.e. Pošli, prosím, zase nějakou fotku.

#17 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 4.říjen.2013 - 07:16

Pokusím se příští týden...

Za chvilku na sebe nasoukám všechny možné zimní doplňky  :ph34r:  (Arsa DH už mám na ruce) osedlám svého Zündappa KS 600 (1940)

a uháním po ose z Vysočiny sem: http://bunkry.cz/muz...spx?MuzeumID=12

Ve Velkých Hošticích u Opavy  AMK Kravaře pořádá v sobotu vojenskou akci.

#18 palom

palom

Závislák

• Member_50
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 7.říjen.2013 - 12:27

tam som bol!!..kedysi som tak kreslil veterniky...super zazitok!..ako bolo?

Tento příspěvek byl upraven od palom: 7.říjen.2013 - 12:27

#19 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 7.říjen.2013 - 12:46

Jedním slovem - paráda!

Páteční cesta z rána trochu krušná, ale pak to šlo :)

Byla tam prima parta lidí, ubytovali nás na dvě noci v bunkru. (koncem války v bunkru zahynula celá německá posádka....)

Snad se lidem i vojenská ukázka líbila  :tank: .....kluci to moc pěkně připravili.

Zas bude na co vzpomínat :thumbsup_anim:

#20 M-72

M-72

Megazávislák

• Member_50
  • 1 417 příspěvků(y)

Publikováno 8.prosinec.2013 - 20:35

Panečku, to bylo štěstí natrefit zrovna na takovou krásnou l.e. Pošli, prosím, zase nějakou fotku.

Je to tady Snowe, ale chvilku mi to trvalo......

řemínek stále voní vanilkou :)

Přiložený soubor (y)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Karbon