Přejít na obsah

Fotka

Laco

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 422 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 22.duben.2007 - 09:57

Potřeboval bych poradit.Na hodinkách Laco automat,kal.580? mi nejde zrychlené překlápění datumu.Při pohybu po směru přes dvanáctku se datum překlopí,a při návratu proti směru přes dvanáctku se datum vrátí zpět na nižší číslo.Je to tak v pořádku,nebo s nima musím k hodináři?Má zmíněný kalibr možnost ručního nátahu?Rozměr pouzdra je 34mm bez korunky,zlaceno 20ti mikrony.
Díky tolja
Omluvte mě za kvalitu fotky
  • 0

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#2 xmenm05

xmenm05

Závislák

• Member_50
  • 624 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 22.duben.2007 - 11:14

Netuším, ale primky staršího ražení to tak měly taky, překlápění data nebylo zrychlené, prostě se to muselo ručně odrolovat ... takže pokud to nejsou mladší hodinky (a vypadají, že ne) tak to asi bude ok ...
  • 0
Úžasné ženy existují. Minimálně jedna ...

#3 Guest_maxipesfik_*

Guest_maxipesfik_*
  • Guests

Publikováno 26.únor.2017 - 15:21

http://www.ecl-uhren...7750::8337.html

Přiložený soubor (y)

• 0

#4 jab63

jab63

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 82 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Děčín
  • Fanoušek značky:LACO FLIEGERUHRTYP A

Publikováno 17.duben.2017 - 14:25

LACO koukám není moc populární. Nebo se alespoň o nich moc nepíše.

• 0

LACO Augsburg, Westerland

#5 H_G_

H_G_

Začátečník

• Members
  • 40 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 17.duben.2017 - 16:04

LACO koukám není moc populární. Nebo se alespoň o nich moc nepíše.

Nojo, je nás málo, protože spoustu lidí odrazuje název :)

• 0