Přejít na obsah

Oris Aquis Date Blue Ceramic


Doporučené příspěvky

Ďakujem ešte raz, som rád, že sa páčia.

 

Neskutocne fotky... Parada! Dufam ze sa zastavis na najblizsom BA zraze :)

Dík, no môžeš so mnou rátať. Musím začať poriadne sledovať stretávkové vlákno nech to nepremeškám.

 

Naozaj vydarený model a fotky nemajú chybu. Rád by som ich videl naživo, musia byť fakt krásne.

A tá presnosť je úžastná!

Presnosť je super, je to však kombinácia celodenného nosenia a ukladania cez noc. Pri nosení non-stop je presnosť horšia, rádovo -3 až +3 sek. Uvidím, ako sa budú správať po dajme tomu pol roku.

 

Moc pěkný hodinky. Gratuluju. Vzpomínám si, že když jsem asi před 2 lety poprvé zauvažoval o automatech, podobné Orisky jsem měl v ruce. Nekoupil jsem je jenom proto, že jsem se tehdy ještě bál, že s automatem nebudu spokojený. Kromě hodinek samotných, které ti tu všichni včetně mě chválí, bych ještě pochválil i sponu kovového tahu. Je na ní skvělé, že má zavírání na zámek s tlačítky. To je mnohem lepší než ty, co se musejí při rozepínání odtrhávat. Takže užívej :-)))

Jo jo, spona je výborná. Akurát sa mi zdá, že sa nejako ľahko poškriabe. To však k tomu patrí, nepomôžem si.

 

myslím že časem by jim určo i guma slušela :snorkle:  :speak_cool: teda pokud ji nemáš v balení samo už

Guma im sluší a je aj dobre vymyslená. Pri kúpe som ju temer doobjednal. No po tom, čo som si hodinky vyskúšal pri plávaní a pod., som sa rozhodol fungovať zatiaľ len s ťahom. Časom mi to možno ale nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len pekne fot a prispievaj, mas talent a dobry vkus :)

 

gratulujem k super vyberu a tvoje fotky by kludne mohli adoptovat aj u oris na svoju stranku, lebo tento model posobi podla prezentacie orisu hrozne nudne...

tak na to sa tak úplne necítim ;) , no tiež mám pocit, že prezentačné fotky sú väčšinou strašne strohé a až nudne dokonalé. šťavu to má až keď foťák chytí do rúk chronomagor...

 

supr, pripadne cekuj tu : http://www.hodinkomania.sk/viewforum.php?f=55 ;-)  

:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou krásný... A fotky máš pecka...

 

Taky už sem o nich uvažoval, neblejsknul bys je na ruce?:-)

Nuž konečne som sa dokopal urobiť aj nejaké fotky na ruke. Musím ešte vychytať know-how miestnych majstrov fotografov pri fotení hodiniek na ruke, ale čo to som zvládol.

Včerajšie ráno bez slnka

 

post-9515-0-29705800-1379829069_thumb.jpg

 

a dnešné ráno už pri teplých slnečných lúčoch

 

post-9515-0-07605900-1379829078_thumb.jpg

 

post-9515-0-93808700-1379829376_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem, ďakujem. Lumi je vidieť aj cez deň. Vždy, keď vojdem do výťahu, alebo chodby tak ju kontrolujem :). Modrá všeobecne nie je taká výrazná na lumi ako zelená, no vidno ju fakt parádne. Keď mám však v kancli dlhší čas zatiahnuté, tak vo výťahu už len smutne pozerám...

Čo sa týka farby, tak je to presne tak ako hovoríte, raz je modrá, inokey čierna. Najzaújmavejšia pre mňa práve vtedy, keď ide do tmavo tmavo modrej. Vtedy to má grády.

Fotky nijako farebne neupravujem, polarizačný filter občas vyčaruje skvelé farby, to priznávam. Jedine v prípade východu, západu slnka zkorigujem chladné podanie farieb priamo z foťáku, do teplejších tónov, tak aby bola zachovaná atmosféra. Inak len spravím pri prevode z raw-u nejaký orez a doladím kontrast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...