Přejít na obsah

HUBLOT Big Bang Steel 38mm


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Plast si mohli odpustit,ale sám to znám, že je to fajn věc na pokládání hodinek na bok na stůl, kdy to nebolí u srdce.

Mě se líbí hlavně velikostí. Snad první Hubloty, které bych označil za hodinky a ne šaškárnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U téhle cenové kategorie bych očekával preciznost a ty sroubky každý otoceny jinak proste precizní nejsou.

 

tak neviem ale aky suvis to ma s preciznostou...? nie ze by som hublot luubil ale prave tento povodny hublot classic dizajn sa mi od nich jediny paci, na rozdiel od futbalistickych farebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U téhle cenové kategorie bych očekával preciznost a ty sroubky každý otoceny jinak proste precizní nejsou. Asi jsem divnej ale to bych nezkousnul. Jinak jsou vkusné a líbí se mi ale nemůzu si pomoct furt tam cítím "inspiraci" AP RO.

 

Ježíš, ale ty stoubky mají takhle často a schválně. Řešilo se to tady desetkrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plast si mohli odpustit,ale sám to znám, že je to fajn věc na pokládání hodinek na bok na stůl, kdy to nebolí u srdce.

Mě se líbí hlavně velikostí. Snad první Hubloty, které bych označil za hodinky a ne šaškárnu.

Naprosto si to vystihol s tou frázou "šaškárna". Prvé, čo majú niečo k svetu..

Upraveno uživatelem Elmagico
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím opakovat, že šroubky jsou naopak ozdobně filozofický :D  prvek nahodilosti, komu se to nelíbí, ať se obrátí na Lange und synové, tam nahodilost úspěšně vytěsňují jako nežádoucí.

 

Mě spíš štve, kolikrát a zbytečně se na cifru oběvuje to jejich hezký logo, nedávali ho dřív jako index na 12, kam se perfektně, ale perfektně hodí ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím opakovat, že šroubky jsou naopak ozdobně filozofický :D  prvek nahodilosti, komu se to nelíbí, ať se obrátí na Lange und synové, tam nahodilost úspěšně vytěsňují jako nežádoucí.

 

Mě spíš štve, kolikrát a zbytečně se na cifru oběvuje to jejich hezký logo, nedávali ho dřív jako index na 12, kam se perfektně, ale perfektně hodí ??

 

Vždyť na cifru je jen jednou a to druhé je vteřinovka, ne? To na mě nijak rušivě nepůsobí, naopak hezký detail...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plast si mohli odpustit,ale sám to znám, že je to fajn věc na pokládání hodinek na bok na stůl, kdy to nebolí u srdce.

Mě se líbí hlavně velikostí. Snad první Hubloty, které bych označil za hodinky a ne šaškárnu.

Hublot už mal pár triezvych modelov okolo 40mm. Ale na Hublot boli až príliš triezve... :)

post-871-0-07618900-1379592554_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldman Sachs Elevator o Hublot :D - to teda míří spíš na Big Bang variace

  • #1: Hublot put the ?w.h.o.r.e? in ?horology? 

  •  

  • Forget all about Hublot.  It?s a great way to tell people that you?re an idiot who has more money than taste.  Hublot was a second-rate brand with third-rate craftsmanship until about 15 years ago when they arbitrarily doubled the price and started paying celebrities and sport figures to wear them. It's been a marketers wet dream.

Upraveno uživatelem Viktor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Goldman Sachs Elevator o Hublot :D - to teda míří spíš na Big Bang variace

  • #1: Hublot put the ?w.h.o.r.e? in ?horology? 

  •  

  • Forget all about Hublot.  It?s a great way to tell people that you?re an idiot who has more money than taste.  Hublot was a second-rate brand with third-rate craftsmanship until about 15 years ago when they arbitrarily doubled the price and started paying celebrities and sport figures to wear them. It's been a marketers wet dream.

napada ma este par znaciek, ale budem radsej ticho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...