Přejít na obsah

Ceny řemenů/tahů v NEST


šíma

Doporučené příspěvky

Zjišťoval jsem ceny na B-42 :

 

Kožený řemen s trnovou sponou (černý, hnědý) :  2 300 Kč

Kaučuk, silikon (hnědý, oranžový, bílý) : 1 200 Kč

Překlápěcí spona : 3 200 Kč

Kovový tah : 7 590 Kč

 

Je to děs běs, ale přesto mi připadá, že Fortisky jsou snad jediná značka, která není v zahraničí levnější než u nás, spíš naopak...

Upraveno uživatelem šíma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... na tuto vec sa da pozerat z dvoch stran : 

1.) realna cena/kvalita daneho remienku/tahu - co sa tyka kvality vypracovania spony a gumy, tak je origo fortis v cene 170? plne porovnatelny s neorigo za 35?. v tomto pripade sa origo kupovat neoplati.

2.) za vyssou cenou spravidla byva urcite hodnota, ktoru zakaznici chcu. u danej gumky a spony je to (u mna) v prvom rade vypln priestoru medzi nozickami, takuto gumku proste nikto nevyrobi v tolkych mnozstvach ako by predal univerzal, a kedze pre fortis to robia v malych mnozstvach, tak je to logicky drahsie. dalsia vec je logo a psychologicka zalezitost mat to remienok aj hodinky od jedneho vyrobcu.

takze v podstate je to klasika, neviditelna ruka trhu tu uraduje a je to tak spravne si myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

hodim to sem . co by jste  te nabidky remenu brali jako hlavni ? nemuzu se rozhodnout na cem koupit official cosmounaty b42. kuzi jsem jaksi vyloucil pac jsem cetl ze neni tak super a nahradu lze za par korun koupit od mistnich mistru. ale co ted. guma i tah dodatecne pak vychazi na desny prachy. Davat zase neoriginalni motylovku se mi moc nechce aby se usetrilo  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...