Přejít na obsah

seiko sarb 033 alebo orient standard date white?


Gio

Doporučené příspěvky

Orienty jsem v ruce neměl, tak to nemohu objektivně posoudit, ale Sarb033 vlastním a jsou to naprosto dokonalé hodinky, což Ti tady potvrdí úplně každý. Nedal bych je a proto je moje rada jednoznačná, šel bych do Sarbů a pokud chceš světlý cifr, tak Sarb035. Ale Orient nezatracuju, někdo tady na foru je má a tuším je tu i malá recenze, zkus pohledat. Navíc Sarby mají lepší WR, což z nich dělá univerzálnější hodinky, jsou prostě dokonalý.

Upraveno uživatelem karel hb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orienty jsem v ruce neměl, tak to nemohu objektivně posoudit, ale Sarb033 vlastním a jsou to naprosto dokonalé hodinky, což Ti tady potvrdí úplně každý. Nedal bych je a proto je moje rada jednoznačná, šel bych do Sarbů a pokud chceš světlý cifr, tak Sarb035. Ale Orient nezatracuju, někdo tady na foru je má a tuším je tu i malá recenze, zkus pohledat. Navíc Sarby mají lepší WR, což z nich dělá univerzálnější hodinky, jsou prostě dokonalý.

 

Tak keby si chcel predat sarb daj mi vedet :) Ale videli ste ake sklicko maju orient?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pěkné jsou oboje. Nevím co je uvnitř těch orientů, ale předpokládám, že to bude asi strojek od Seika. Kdyžtak mě opravte. V sarb033 je strojek 6R15. Ten je i v "Sumech" např.sbdc003, které už 2 ky nosím a je docela fajn. Asi bych se rozhodnul pro SARB033 nebo 071.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, ty Orient star jsem viděl před časem v bazaru za pár kaček a myslel jsem, že je to nějaká "čína"....  :frusty:

... už jsem i zapomněl, kde jsem je viděl...

 

:frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty: nieeeeeeeeeeeeeeeeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...