Přejít na obsah

Máte hodinky z roku svého narození?


financ

Doporučené příspěvky

Hodinky si pořizujeme z různých důvodů, jedním z nich může být i připomínka roku vlastního narození, nebo nějaké významné události. Na fóru je řada poptávek po hodinkách z určitého roku. Tohle vlákno by mohlo být inspirací pro ty, kteří hledají.

 

 

Heuer Autavia 1163 V - rok 1973

Děda předchozího majitele si je pořídil na vánoce roku 1973, podle výrobního čísla to vypadá na výrobu v první polovině roku

 

post-13546-0-28520300-1381060141_thumb.jpg

 

post-13546-0-83747400-1381060560_thumb.jpg

 

Druhý kousek jsem si pořizoval k roku narození druhé dcery, to že to vyšlo přesně na výročí je náhoda :-)

 

post-13546-0-56838500-1381060289_thumb.jpg

 

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem dvoje rolady z roku sveho narozeni, GMT mastery 1675 a suby 1680, ale nakonec jsem usoudil, ze nejsem zase tak sentimentalni :)

 

Ted uvazujui o dalsi akvizici, ktera by byla z roku meho narozeni, ale to je cista shoda okolnosti, ne zamer...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam primky,ktere mel muj tata na ruce,kdyz jsem se narodil-1973,ale nechavame je ve stavu,ve kterem je tata po oslave donesl:-))),sice jdou,ale jsou trochu pocuchany.mame je jako vzpominku. Jinak jsem mel seika z roku 73,ale nepadl jsem si s nima do noty,uz jsou pryc.ted se rozhlizim(ty autavie bych si dovedl predstavit :-))))))).

Gratuluju k nim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem dvoje rolady z roku sveho narozeni, GMT mastery 1675 a suby 1680, ale nakonec jsem usoudil, ze nejsem zase tak sentimentalni :)Ted uvazujui o dalsi akvizici, ktera by byla z roku meho narozeni, ale to je cista shoda okolnosti, ne zamer...

Pre seba take nemam ale pre dceru aj syna mam hodinky s datumom ich narodenia. Pri synovych to bol boj presvedcit predajcu nech tam da nedelny datum ale nakoniec sa podarilo.

A abych nebyl OT,z roku svyho narozeni nic nemam,ale hodinky,ktery jsem mel na ruce,kdyz manzelka privedla na svet naseho synka,jsou v krabici,az bude vetsi,tak je dostane:-)

Mam primky,ktere mel muj tata na ruce,kdyz jsem se narodil-1973,ale nechavame je ve stavu,ve kterem je tata po oslave donesl:-))),sice jdou,ale jsou trochu pocuchany.mame je jako vzpominku. Jinak jsem mel seika z roku 73,ale nepadl jsem si s nima do noty,uz jsou pryc.ted se rozhlizim(ty autavie bych si dovedl predstavit :-))))))).

Gratuluju k nim

Nemám, ale jedny jsem nedávno daroval k narozeninám.

Nějaký bližší info, foto...? Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nechci to tady smerovat jinam,to vubec ne,tema je velmi poeticky a jsem zvedavej,kolik lidi sem neco hodi...myslim si ale,ze by nebylo od veci vlakno,ktery se bude tykat zdedenych hodinek(tatinek,maminka,babicka,dedecek...),hadam,ze by se tady objevilo mraky krasnejch cibuli,byt obycejnych,damskych hodinek,polorozpadlych,nefunkcnich,ale i ty maji prece svuj pribeh a duvod,proc je doma mame....ale omlouvam se,Davide,nechci ti zasirat vlakno,treba jindy a jinde:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nechci to tady smerovat jinam,to vubec ne,tema je velmi poeticky a jsem zvedavej,kolik lidi sem neco hodi...myslim si ale,ze by nebylo od veci vlakno,ktery se bude tykat zdedenych hodinek(tatinek,maminka,babicka,dedecek...),hadam,ze by se tady objevilo mraky krasnejch cibuli,byt obycejnych,damskych hodinek,polorozpadlych,nefunkcnich,ale i ty maji prece svuj pribeh a duvod,proc je doma mame....ale omlouvam se,Davide,nechci ti zasirat vlakno,treba jindy a jinde:-)

 

V nadpisu je  - hodinky z roku narození, k narozeninám, nebo jiné (významné) události. Takže klidně, pojďme do toho. Dávejte sem hodinky s příběhem, se vztahem k nějaké významné životní události. Ať už jste je darovali, stali se obdarovanými, nebo si je pořídili pro sebe jako připomínku.

 

A S FOTKAMA :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...