Přejít na obsah

Chromování a jiné práce které si neděláme doma


Doporučené příspěvky

Napadlo mně , že bychom sem mohli dávat aktuální kontakty na chromování, matování  a jiné povrchové úpravy spolu s přibližnými cenami a hlavně kontakty a to jak adresami tak i s telefonními čísly, jelikož se za těch pár let  co tady jsem ( jsme )mohlo změnit mraky věcí a někdo našel třeba nový kanál na kvalitně odvedenou práci za dobré peníze.

 

Můžete sem klidně hodit máteli někdo jasný kontakt přímo na člověka třeba do Meopty na AR atd atd. abychom to měli vše na jedné hromadě.

 

Dávám to do sekce Prim, bo si myslím že u etablovaných značek si těžko někdo doma hodinky rozebere a bude je nechávat přechromovat.

 

Taky to sem popravdě dávám trochu sobecky , že potřebuji hodit nějaké pouzdra hlavně Prim na novou povrchovou úpravu. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Honza.manta, on 01 Říj 2013 - 09:45, said:snapback.png

 

Před pár lety si nechával Biges pozlatit dvojky sporty za cca dvě stovky a vypadalo to dost dobře. Mám pocit, že o tom psal někde na začátku vlákna o Prim Sport 2 a že tam dával i kontakt na firmu.

 

Je to Galvena, metro Depo Hostivař:

 

http://www.galvena.cz/zinkovna/


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super možná mi nejde číst mezi řádky a nebo mi něco uniká, ale čtu jen zinkování a moření.

 

Co je blbě ?

Honza.manta, on 01 Říj 2013 - 09:45, said:snapback.png

 

Před pár lety si nechával Biges pozlatit dvojky sporty za cca dvě stovky a vypadalo to dost dobře. Mám pocit, že o tom psal někde na začátku vlákna o Prim Sport 2 a že tam dával i kontakt na firmu.

 

Je to Galvena, metro Depo Hostivař:

 

http://www.galvena.cz/zinkovna/


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Moc Ti děkuji. Někdy se tady tady na tebe čeká jak na déšť. :clap:

Hoj, tímto poskytuji správný kontakt na firmu, kde jsem si nechával dělat pokovení (je to Galvenna Praha, ne Galvena Otrokovice):

 

http://www.galvenn.cz/index.php?lang=cz&&page=2

 

Umí kde co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No popravdě zrovna dvakrát jste se s těmi TIPY nepřetrhli.

Mé dnešní zjištění je že jsem byl chvilku v PRD.. a smutný

 

 

Firma na kterou nám dal kontakt BIGES JE PROZATÍM MIMO HRU bo majitel to zakázal bo to byla piplačka.

Mluvil jsem přímo s obchodním oddělením a Ti mi slíbili, že se ho zeptají znovu jestli náhodou nepovolí chromování pouzder na hodinky a za kolik kus vždy třeba při 5 kouscích ??

Následně by udělali moji várku a my bychom viděli kvalitu a cenu a rozhodli bychom se co a jak dále ?

 

Krom toho jsem oslovil asi dalších šest firem emailem spolu s fotografiemi poškozených pouzder a popisem co chceme a co nechceme ( ocucané bonbony) tak uvidíme co nám řeknou ?

 

Zkuste se prosím opravdu nesobecky podělit o případné kontakty bo mě i ostatním ušetříte hromadu starostí s tím co máte Vy již dávno vymyšlené a hlavně odzkoušené.

 

DÍKES !!!!!

post-965-0-51912300-1383143811_thumb.jpg

post-965-0-51515100-1383143833_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni :cool02:

Mám Spartaky; chtěl bych znát Váš názor zda chromováním, nebo jinou renovací nesnížím jejich hodnotu, nebo je neznehodnotím?
A ještě, vím, že cena přímo konkrétních hodinek je relativní - každý si toho cení jinak - někdo by za ně nedal nic a někdo "vše", ale za kolik byste vy koupili tyto hodinky (jdoucí, po vyčištění od hodináře)?

Děkuji za každou odpověď :)

 

post-21199-0-06445200-1383673069_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...