Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 7 Hlasů

Vostok Amphibia

Special Edition

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7971 odpovědí na toto téma

#7381 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:České Budějovice
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Publikováno 9.červenec.2018 - 19:56

Ok. To jsem chtěl vědět. Neptal jsem se proto, že bych potřeboval rychlé nastavování data, ale jen proto, abych se ujistil, jestli jsou hodinky v pořádku. Teď, když vím, že jsou, nic mi na nich nechybí. :-)

Omega Speedmaster Professional Moonwatch

Breitling Colt Automatic

Victorinox Alpnach Mechanical

Seiko Mt. Fuji LE

Casio G-Shock MTG-S1000D-1A4ER

Primky po dědovi cal. 50.1

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#7382 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Ok. To jsem chtěl vědět. Neptal jsem se proto, že bych potřeboval rychlé nastavování data, ale jen proto, abych se ujistil, jestli jsou hodinky v pořádku. Teď, když vím, že jsou, nic mi na nich nechybí. :-)

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#7383 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#7384 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 19:57

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#7385 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 19:57

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#7386 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:05

Sakra. Měl jsem špatnej signál a nešlo mi to odeslat. Tak jsem to zkoušel a zkoušel, a teď koukám, že se to poslalo 5x. Omlouvám se, nebylo to úmyslně. Prosim admina o smazání nadbytečných kopií. Dík

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#7387 5etter

5etter

Chronovocas

• Member_50
  • 2 408 příspěvků(y)
  • Bydlí:okolí Brna

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:09

V pořádku, my se přes to přenesem, případně si tě dáme do ignore listu.

Admina raději nevolej, naposledy, když sem vlezl sám root admin, byla z toho docela mela...

moje chlubicí vlákno          neserte5ettera@email.cz          moje reference

Prim Sport II      Seiko 5 7009-3170      Seiko 5 6309-5220      Seiko 5 SNK543      Casio W-59      Seiko SKX781K3 "Orange Monster"      Seiko 7002 "Pepsi"           Montana 7-Melody Chrono     Seiko SNDF93 "Panda"     Seiko SKX009     Orient Ray     Восток Амфибия     Seiko 5 DX     Bulova 96B230 "Military"     Seiko 5 SNXS77    Casio A158W     Casio B640W     Seiko A259     Seiko A914     Seiko A939     Casio W-35 Marlin     Seiko 5 SNK357      Casio G-SHOCK GW-M5610     Электроника 1     Seiko 5 SNK361     Seiko 5 SNK355     Poljot 3133     Citizen Promaster NY0040     Casio F-91W     a k tomu různé primky a jiné hodinky po příbuzných

#7388 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 942 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha\ JČ
  • Fanoušek značky:Momentálně jak jinak, než Часы Восток - время точное, завод в городе Чистополь, Татарской АССР :)

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:20

Tý jo, 5ettter, koukám, že seš těma Seikama hodně nakaženej :P
VojtaJ: sofistikovaný nastavování datumu není vše, tohle sou hodinky pro pořádný chlapy, co vydržej snad všechno, že jo náčelníku? Až se 5etterovi po pár letech rozežerou těsněnící gumičky v Seikách, my s Vostokama budem v suchu i na dně Černého moře a 5etter ještě rád vytáhne Amfibie :P

#7389 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:28

Tý jo, 5ettter, koukám, že seš těma Seikama hodně nakaženej :P
VojtaJ: sofistikovaný nastavování datumu není vše, tohle sou hodinky pro pořádný chlapy, co vydržej snad všechno, že jo náčelníku? Až se 5etterovi po pár letech rozežerou těsněnící gumičky v Seikách, my s Vostokama budem v suchu i na dně Černého moře a 5etter ještě rád vytáhne Amfibie :P

Jo, jak říkám. Chtěl jsem se jen ujistit, že je vše v pořádku. Hodinky jsou parádní.

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#7390 5etter

5etter

Chronovocas

• Member_50
  • 2 408 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:43

Lonži, sám musíš uznat, že zrovna rychlé nastavení data je něco, v čem je Seiko oproti amfibiím napřed. I když na druhou stranu, v amfibiích o půlnoci hrkne a už je zítra, zatímco Japonec se s překlápěním data sere celou noc.

Jo a seik jsem měl doma snad vždycky víc než amfibií, takže buď v klidu. Nedávno jsem teda musel dokoupit ještě nějaký pětky, protože už to byla remíza.

Prim Sport II      Seiko 5 7009-3170      Seiko 5 6309-5220      Seiko 5 SNK543      Casio W-59      Seiko SKX781K3 "Orange Monster"      Seiko 7002 "Pepsi"           Montana 7-Melody Chrono     Seiko SNDF93 "Panda"     Seiko SKX009     Orient Ray     Восток Амфибия     Seiko 5 DX     Bulova 96B230 "Military"     Seiko 5 SNXS77    Casio A158W     Casio B640W     Seiko A259     Seiko A914     Seiko A939     Casio W-35 Marlin     Seiko 5 SNK357      Casio G-SHOCK GW-M5610     Электроника 1     Seiko 5 SNK361     Seiko 5 SNK355     Poljot 3133     Citizen Promaster NY0040     Casio F-91W     a k tomu různé primky a jiné hodinky po příbuzných

#7391 travex

travex

‹^› ‹(•_•)› ‹^›

• Member_50
  • 2 894 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:●▬๑۩۩๑▬●

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:55

Tady je taková tradice, že pokud sem zavítá root admin, tak nejpozději třetím postem umístí výsledek íkvé testu. Bych se toho držel, kontinuita musí bejt.

#7392 LONGINES

LONGINES

Závislák

• Member_50
  • 942 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha\ JČ
  • Fanoušek značky:Momentálně jak jinak, než Часы Восток - время точное, завод в городе Чистополь, Татарской АССР :)

Publikováno 9.červenec.2018 - 21:28

5etter, legrační je, že sem teď v tichosti asi měsíc měl takovou Vostok krizi a v potenciálním užším výběru byly (nechápu jak se mi to mohlo stát!) i Seika. Ano, na Vostokách nás toho oproti jiným dost štve, ale fakt je, že já hodinky dost často máchám ve vodě, řádově i několik měsíců ve slaný, mořský a ta konstrukce Amfibií, to je prostě fakt věc jinde nevídaná. Přetěsňovat s mým stylem života hodinky ideálně každej rok, to pro mě prostě není... Seika můžou bejt krásný, ale i přes všechny nedostatky Vostoku má pro mě Vostok stejně navrch. Asi právě tou jejich zastaralostí se z nich staly pro mě ideální hodinky. Sou zastaralý a vlastně zároveň nadčasový a to nemůžeš popřít :) Ale jak říkám, každý si vybírá hodinky podle sebe, takže tenhle svůj názor nikomu nevnucuji. ;)

#7393 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 23:15

5etter, legrační je, že sem teď v tichosti asi měsíc měl takovou Vostok krizi a v potenciálním užším výběru byly (nechápu jak se mi to mohlo stát!) i Seika. Ano, na Vostokách nás toho oproti jiným dost štve, ale fakt je, že já hodinky dost často máchám ve vodě, řádově i několik měsíců ve slaný, mořský a ta konstrukce Amfibií, to je prostě fakt věc jinde nevídaná. Přetěsňovat s mým stylem života hodinky ideálně každej rok, to pro mě prostě není... Seika můžou bejt krásný, ale i přes všechny nedostatky Vostoku má pro mě Vostok stejně navrch. Asi právě tou jejich zastaralostí se z nich staly pro mě ideální hodinky. Sou zastaralý a vlastně zároveň nadčasový a to nemůžeš popřít :) Ale jak říkám, každý si vybírá hodinky podle sebe, takže tenhle svůj názor nikomu nevnucuji. ;)

Tak to čtu rád. Ne, že bych jejich vodotěsnost testoval tolik, jako ty, ale pokud maj mé hodinky WR 100 a víc, klidně si s nima zaplavu. Tak že info o tom, že Amphibie by přežily i havárii Kursku, mne potěšilo. Jen jim do tý vody musím pořídit nějakej vhodnější řemínek. Přeci jen, kůže není pro potápky to pravé. V úvahu připadá nato, nebo nějakej kaučuk, nejspíše v odstínu modré...

Tento příspěvek byl upraven od VojtaJ: 9.červenec.2018 - 23:16

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#7394 mikymik

mikymik

Závislák

• Member_50
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 23:53

Přesně. Dnes byly amfibije podrobeny tzv. švýcarskému testu. Zcela objektivní resumé je toto:

3. místo: římská či kostelní sterilita, pojďme dál

2. místo: dlažba, co neurazí a vydrží

1. místo: nadčasový Dostojevskij, který má dost času

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  3_001.jpg   79,29K   23 Počet stažení

#7395 ultrawatch

ultrawatch

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 341 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Zákaz zastavení:)

Publikováno 10.červenec.2018 - 11:50

Tak to čtu rád. Ne, že bych jejich vodotěsnost testoval tolik, jako ty, ale pokud maj mé hodinky WR 100 a víc, klidně si s nima zaplavu. Tak že info o tom, že Amphibie by přežily i havárii Kursku, mne potěšilo. Jen jim do tý vody musím pořídit nějakej vhodnější řemínek. Přeci jen, kůže není pro potápky to pravé. V úvahu připadá nato, nebo nějakej kaučuk, nejspíše v odstínu modré...

No podle tohoto videotestu by přežily min 500m hloubku.Bud v klidu.

A tady drží až do 700m

Tento příspěvek byl upraven od ultrawatch: 10.červenec.2018 - 11:53

#7396 Svatoslav

Svatoslav

Megazávislák

• Member_50
  • 1 582 příspěvků(y)
  • Bydlí:Okolí Brna

Publikováno 10.červenec.2018 - 12:52

Než s nimi půjdeš do vody. Tak jen připomenu co píší zkušenější! Dotahovat, dotahovat, jak dýnko tak korunku

#7397 krutor

krutor

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 78 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Seiko, Prim

Publikováno 10.červenec.2018 - 14:20

Cim dotahujete to dynko? Jde to bez nejakeho specialniho naradi? :D

#7398 5etter

5etter

Chronovocas

• Member_50
  • 2 408 příspěvků(y)

Publikováno 10.červenec.2018 - 15:22

Bez speciálního nářadí se neobejdeš. Já třeba používám tohle:

Přiložený soubor  posuvka.PNG   62,17K   12 Počet stažení

#7399 travex

travex

‹^› ‹(•_•)› ‹^›

• Member_50
  • 2 894 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:●▬๑۩۩๑▬●

Publikováno 10.červenec.2018 - 16:41

Hmm, šuplera s aretací, 5etter musí mít vždy něco extra.

xDfsUNL.png

Tento příspěvek byl upraven od travex: 10.červenec.2018 - 16:45

#7400 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 440 příspěvků(y)

Publikováno 10.červenec.2018 - 19:44

Bez speciálního nářadí se neobejdeš. Já třeba používám tohle:

attachicon.gif posuvka.PNG

Tak to je vskutku svérázné řešení a náš dílenský mistr na střední by to asi nekomentoval příliš slušnými výrazy, ale když není nic jiného...
Jinak já jsem mým rybkám nasadil poctivou plechařinu namísto kůže a musim říct, že jim to sekne taky. Sice už nemají ten zajímavý retro vzhled, ale aspoň můžou do vody.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od VojtaJ: 10.červenec.2018 - 19:46

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Special Edition