Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

3x Omega SMP - black, blue, electric blue

omega bond electric seamaster

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
29 odpovědí na toto téma

#21 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 167 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno CZ
  • Fanoušek značky:RLX, Omega, Breitling

Publikováno 28.říjen.2013 - 18:10

Moc děkuji všem za kladné ohlasy na moji "bondobundus" ;-) sbírku. O tom jaké vzít ráno na ruku mám snad až přespřílis jasno.

Mám více obleků a sólo sak, vše buď černé anebo v různých odstínech modré či šedé - k černým nosím černé bond k modrým modré, a u šedých podle doplňků, s modrou kravatou či košilí modré jinak černé :-) Electric blue mám spíš volnočasové, ale ne na sport, to by jich byla škoda.

Jinak nepochybuji, že většina z vás poznala, že všechny mé kousky patří mezi ty s "power reserve" kolem tří let, a proto winderu netřeba.

Ještě přidávám noční lumi-snímek všech tří dohromady.

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  night2.jpg   138,71K   11 Počet stažení

#22 seven.of

seven.of

Učedník

• Member_50
  • 104 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena

Publikováno 30.říjen.2013 - 09:15

Kráásná sbírka :-) gratulace!

#23 Wayne

Wayne

Začátečník

• Members
  • 20 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 30.říjen.2013 - 14:12

Úžasný, až se budou prodávat, doufám že budu první se SZ ve frontě   :smile_anim:

#24 long

long

Míra

• Member_50
  • 4 208 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 30.říjen.2013 - 14:25

Povím Ti jen, že jsi tady moc krátce na to by jsi mi hlavě dělal bordel ale POVEDLO SE TI TO.

Většinu jsme doma po jednom i dvou kouscích měli, ale nakonec nejsou doma žádné a je to VELIKÁ CHYBA.

Gratuluji k dobré volbě a zanícení pro značku Omega s konkrétním modelem !!!!!! Bravo :clap:

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#25 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 167 příspěvků(y)

Publikováno 30.říjen.2013 - 21:27

Díky moc pánové za všechny reakce. Mne tyto Omegy stále baví, pořídil jsem je v ročních intervalech - modré 9/2011, černé 10/2012 (obojí jako první majitel) a nyní 10/2013 electric blue (použité, mint condition). Už jako teenager jsem kolem roku 1996-7 obdivoval za výlohou modré bondovky, za pro mne toho času zcela nedosažitelné peníze - to by mne tehdy ani ve snu nenepadlo, že za cca 15 let budu mít takovouto sbírku.

Přidávám ještě jeden temný wristshot.

Přiložený soubor (y)

#26 style

style

Učedník

• Member_50
  • 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:Studénka

Publikováno 31.říjen.2013 - 16:36

Krásné hodinky, parádní kolekce... :thumbsup_anim:

#27 pb69

pb69

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2013 - 07:47

doopravdy parádní trojčička :-) 

#28 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 936 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno 13.listopad.2013 - 11:04

pěkné, pěkné :clap:

<p>Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor, Rolex Milgauss, Rolex Submariner plechace. Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/

#29 Ravic

Ravic

Začátečník

• Members
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17.listopad.2013 - 16:58

pěkná sbírka, gratuluji!!! :clap:

Nezáleží na tom, co chceme, jakmile to jednou dostaneme, tak chceme něco jiného.

#30 Tomak

Tomak

Megazávislák

• Member_50
  • 1 167 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2013 - 23:33

Electric blue už mi neříkají pane a i černé bond jdou do světa, tak téma zamykám. Modré bond zůstávají doma, ty nedám ;-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:omega, bond, electric, seamaster