Přejít na obsah

3x Omega SMP - black, blue, electric blue


Doporučené příspěvky

Moc děkuji všem za kladné ohlasy na moji "bondobundus" ;-) sbírku. O tom jaké vzít ráno na ruku mám snad až přespřílis jasno.

Mám více obleků a sólo sak, vše buď černé anebo v různých odstínech modré či šedé - k černým nosím černé bond k modrým modré, a u šedých podle doplňků, s modrou kravatou či košilí modré jinak černé :-) Electric blue mám spíš volnočasové, ale ne na sport, to by jich byla škoda.

 

Jinak nepochybuji, že většina z vás poznala, že všechny mé kousky patří mezi ty s "power reserve" kolem tří let, a proto winderu netřeba.

 

Ještě přidávám noční lumi-snímek všech tří dohromady.

post-16587-0-39844100-1382980205_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povím Ti jen, že jsi tady moc krátce na to by jsi mi hlavě dělal bordel ale POVEDLO SE TI TO.

Většinu jsme doma po jednom i dvou kouscích měli, ale nakonec nejsou doma žádné a je to VELIKÁ CHYBA.

 

Gratuluji k dobré volbě a zanícení pro značku Omega s konkrétním modelem !!!!!! Bravo :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc pánové za všechny reakce. Mne tyto Omegy stále baví, pořídil jsem je v ročních intervalech - modré 9/2011, černé 10/2012 (obojí jako první majitel) a nyní 10/2013 electric blue (použité, mint condition). Už jako teenager jsem kolem roku 1996-7 obdivoval za výlohou modré bondovky, za pro mne toho času zcela nedosažitelné peníze - to by mne tehdy ani ve snu nenepadlo, že za cca 15 let budu mít takovouto sbírku.

 

Přidávám ještě jeden temný wristshot.

post-16587-0-47954700-1383164817_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...