Přejít na obsah

PRIM MPM SPORT


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Přesunul jsem téma tam, kam patří. Do sekce "České hodinky - hodinky Prim" to nepatří.

správně Honzíku, nemá cenu to tam za.írat tímto MPM plevelem. Jen tak mimo soutěž, byla v tom Miyota automat či jiný stroj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportovní mechanické hodinky s automatickým natahováním. Pouzdro vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L upraveno metodou IPB dodávající hodinkám neotřelý černý vzhled. Do pouzdra je vsazen automat kalibr 8215 s možností natáhnout ocelovou korunkou. Dno hodinek s průhledem z tvrzeného minerálního skla je rovněž vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 316L s uzavíráním na závit. Označení vodotěsnosti 10 ATM potvrzuje užití tohoto modelu při plavání. Přes tvrzené minerální sklo je vidět retro číselník s označením 21 rubínů (jewels). Pro maximální kontrast jsou použity luminiscenční oranžové indexy s plastickým vzhledem, na pozici 3 hodiny je hranaté datumové okénko. Tištěná minutová stupnice je umístěná na zkoseném vymezovacím kroužku mezi sklem a číselníkem. Čas ukazují ručky s luminiscenční vrstvou, aby je po nasvícení bylo možné sledovat i ve tmě. Sportovní vzhled doplňuje otočná luneta se stupnicí minut s jednosměrnou aretací.

Nový typ robusnějšího náramku navžený speciálně pro tento model je vyroben mnohem náročnější metodou CNC a rozhodně odolá náročnějšímu použití. Spona je také vybavena hned dvojitou pojistkou. Pro ucelený nový design modelu je náramek také upraven metodou IPB.

Tyto sportovní hodinky jsou dodávány spolu se záručním listem v luxusním boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta korunka úplně vybízí k pootočení (a tvoří škaredý zánět nehtu už z fotky), blitky pak vyvolává nápis Czech Made, který jsem ani po desítkách stran textu na Chronomagu nepochopil.

Ale jinak hezký no....

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa pacia. Cucham niekolko stranove vlakno. 

 

preco na vsetkych fotkach je pootocena luneta?

najviac sa mi pacia tie s bielim cifernikom. 

 

Co je vo vnutri za strojcek? Je to aspon miyota? 

Dle mé zkušenosti ta luneta pootočená není, prostě takhle licuje ( má zkušenost ze 3 kusů, které jsem vlastnil ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas este zive fotky? len tak zo zvedavosti

Abych se priznal,nic jsem nenasel. Jinak muj zaver na hodinky (mel jsem je v bilem i cernem provedeni)strojek moiyota,dobre hodinky na praci ci do hor,parkrat jsem je odlozil a vzdy je nasel na miste. Zpracovani nic moc,ale jak rikam,na praci to stacilo. Presnost slusna (na vteriny jsem to nemeril),vodotesnost sedi. Jedine,co me vadilo je cena,za lepsi cenu sezenes orient mako ci seika,coz nelze srovnavat. Vse muj nazor,treba bude mit nekdo lepsi slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu, proc jsem ty s*acky vubec kdo dava - tohle s hodinkama ma spolecne to, ze to obcas i ukazuje cas (a datum)

 

lesteny PVD tomu jenom dava korunu navic...

Sekce cinske hodinky tu je,tak nevidim duvod to sem nedat. Kdyz to odradi jen jednoho novacka od kupu,tak to smysl ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekce cinske hodinky tu je,tak nevidim duvod to sem nedat. Kdyz to odradi jen jednoho novacka od kupu,tak to smysl ma.

 

toto by spis melo jit do nove sekce jmenem 'hodinarske nocni mury'. nektere cinske veci nejsou totiz vubec spatne a trochu skoda hazet vse do jednoho kose...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto by spis melo jit do nove sekce jmenem 'hodinarske nocni mury'. nektere cinske veci nejsou totiz vubec spatne a trochu skoda hazet vse do jednoho kose...

Myslim,ze kdyz se porovnavaji v sekci svycarske hodinky napr tissoty s omegama ci rlx (nemam nic ani proti jedne znacce ),tak tady by mpm zustat mohla. Jinak,neber to jako hadku,jen muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeden z někdejších testerů nemohu než zopakovat to, co jsem o nich tvrdil už tenkrát (samozřejmě po třech letech se necituji přesně a jsem líný to hledat v hlubinách fóra): Jako replika PS II je to docela nechutnost, ale po stránce provedení, funkčnosti a odolnosti jim není vcelku co vytknout. Jo, a indexy na lunetě: na testovaném kusu seděly dobře a pokud jsem je občas vídal za výlohou v hodinářství v Bille na Proseku, tam taky vždycky seděla. Tady bych viděl problém spíš na straně fotografa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je mám, koupil jsem je za hubičku z druhé ruky ze zvědavosti. Vzhledově a funkčně jsou to normální, fakt docela dobré hodinky. Nejsou mi ale na ruce úplně příjemné, a tak je vůbec nenosím. A taky se mi brzo tak nějak přestaly líbit... Ke kvalitě stroje ale není co dodat- Miyota není žádné ořezávátko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...