Přejít na obsah

hydra v cervene


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

v klasikach sa da tento model prezut, ale v chronach je to doslova katastrofa, vyzeraju dost lacno

V ruce jsem tyhle nový ještě neměl,neřekl bych,že budou působit až tak lacině,budou udělaný pěkně,obrázky dost klamou,ale osobně bych jim ty dva,tři mm přidal,nebo je nějak zreorganizoval,tohle je hroznej guláš.Je to vidět i na Omegách,to je zase vyšší liga,ale ty 44 jsou fakt přehlednější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ruce jsem tyhle nový ještě neměl,neřekl bych,že budou působit až tak lacině,budou udělaný pěkně,obrázky dost klamou,ale osobně bych jim ty dva,tři mm přidal,nebo je nějak zreorganizoval,tohle je hroznej guláš.Je to vidět i na Omegách,to je zase vyšší liga,ale ty 44 jsou fakt přehlednější.

asi mas pravdu...vyzera to tam strasne prervane, ale chce to chytit do ruk...uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak jsem si nechal vyměnit lunetu ( u starých hyder) za novou červenou. Výsledek mne velice mile překvapil.

post-23339-0-95267000-1391278977_thumb.jpg

Upraveno uživatelem addalbert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se displej novych hyder taky moc nelibi. Těch čísel je tu prostě už moc.

Upraveno uživatelem addalbert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal vyměnit lunetu ( u starých hyder) za novou červenou. Výsledek mne velice mile překvapil.

 

Ahoj, mužu se jenom zeptat na kolik taková výměna přijde? A kdo v Praze to dělá? Já vím pouze o Bechyněm, ale moc jsem po tom nepátral.

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak cena nové luneta vychází na 1500-1600.( přesnou cenu nevím, protože jsem doma o tom mluvil až tak dlouho, až z toho byl rázem dárek pod stromečkem) Předpokládám, ze by to mel zvladnout vyměnit prakticky jakýkoliv hodinář, který Longines opravuje.

Upraveno uživatelem addalbert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...