Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Roland Kemmner Marine

Unitas

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Ohm-Aztec

Ohm-Aztec

Megazávislák

• Member_50
  • 3 444 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 5.listopad.2013 - 12:57

Obrovská strojovna a parádní tikot v relativně malém (42 mm) pouzdře, to byly hlavní motivy pro nákup těchto hodinek. Toť oficiální verze. Neoficiální pak je ta, že jsem měl prostě roupy a mé IWC trávily čas u Dušáka.

Jak je u pana Kemmnera zvykem, trojdílné pouzdro je velmi precizně zpracované. Samotné tělo pouzdra je kartáčované, luneta a rám dýnka jsou leštěné. Safír je vybaven velmi výkonnou antireflexní vrstvou jak na vnitřní, tak na vnější straně. Zajímavý je ciferník, který na první pohled vypadá jako smalt, barvou mutuje mezi bílou a lehce krémovou barvou. Ručky rozhodně nebudou modřené teplem, přesto finální úprava takovým dojmem působí - podle světla se barva mění od velmi světlé modré do skoro černé.

K Unitasu tady už asi bylo řečeno vše, snad jen, že v těchto hodinkách je velmi pěkně upravený ženevskými pruhy a modřenými šroubky. Natahování je příjemně sametové, tikot uspokojivě hlasitý!

Řemen, který byl k hodinkám dodán, mě zrovna nenadchl (těžko říct, jestli je to koženka nebo kůže), proto jsem k nim zakoupiltmavě hnědý Di-Modell Jumbo.

Přiložený soubor (y)

#2 Georgeisin

Georgeisin

•••

• Member_50
  • 1 240 příspěvků(y)

Publikováno 5.listopad.2013 - 19:05

Některé hodinky, stejně tak i ženy, mají působivý zejména zadek...pěkný pohled.

#3 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 779 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 5.listopad.2013 - 19:21

Druhé Kemmnery, co byly v prodejní sekci, nad kterými jsem uvažoval, poměr cena/výkon je prostě luxusní, navíc neokoukaná značka. Vždy mě odradila jen absence datumovky (světe, div se, u Unitasu :) ), ale jednou to, počítám vyjde, a zkusím je.

Gratuluju! A ten řemen jim prospěl.

Současnost: Omega Genéve vintage, Apple Watch 
Minulost:
Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Unitas