Přejít na obsah

Orient Automatic GMT SDJ02003W0 vs. Seiko sarb035


brumko

Doporučené příspěvky

Určitě Seiko, Sarby mám černé a měl jsem chvíli i tyhle světlé a nemají chybu. Na klasické oblekovky je Orient moc nazdobený, navíc Seiko má lumi, sice na takovou, jako na potápkách, ale použitelnou a to je posouvá do trochu univerzálnější pozice. Navíc tvar pouzdra je u Seika umělěcké dílo, kdo má, může potvrdit a jak psal tico 1, Orient až od řady Star.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 1000% Seiko. V jednoduchosti je síla a pokud jsi je ještě nedržel v ruce, tak si z nich sedneš na pr.el. Zpracování je na cenovou kategorii opravdu famózní.

U Orientů mi všeobecně vadí to logo a u těchto konkrétních asi celková přeplácanost a nejednotnost (římské a arabské čísla pohromadě, 4 vzory na číselníku, z praktických věcí pak chybějící lumi, ..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohoto výběru jednoznačně Seiko, jsou čistější,na druhou stranu, za mě bych si vybral Orient.a proč?

 

Oblekovky mě nepřirostly k srdci a mám pro ně takřka nulové využití, navíc mám rád plastické ciferníky a rezervu chodu.

Tyhle Orienty jsem měl v černé verzi cifru a byl jsem spokojen.

 

Takže pokud oblekovky, tak čistotu Seika, pokud cokoli jiného tak Orient.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem všetkým za cenné rady. Hodinky potrebujem čisto len k obleku a také aby neurazili. Viac menej som v tom mal jasno a predpokladal som, že Seika budú preferované. Myslím, že to bude hodne muziky za málo ojro. Akonáhle sa colníci uráčia uvoľniť mi Black Monstrá, objednávam Sarby.

Keby som sa ešte niekde dopátral ako sa to tu zamyká, tak to zamknem. Poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem všetkým za cenné rady. Hodinky potrebujem čisto len k obleku a také aby neurazili. Viac menej som v tom mal jasno a predpokladal som, že Seika budú preferované. Myslím, že to bude hodne muziky za málo ojro. Akonáhle sa colníci uráčia uvoľniť mi Black Monstrá, objednávam Sarby.

Keby som sa ešte niekde dopátral ako sa to tu zamyká, tak to zamknem. Poradíte?

Pod příspěvkem a tlačítky Multi citace a Citovat by mělo být i tlačítko Moderování tématu, prostřednictvím kterého můžeš zamknout. Ať Ti koupě vyjde. A pak se pochlub!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...