Přejít na obsah

Seiko Sumo - MarineMaster mód


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Dneska mi přišel fotostan, tak jsem neodolal a vyzkoušel jsem v něm moje nový Seiko Sumo (tímto také děkuji Leviathanovi), s cifrem a ručkama z MM, luneta je samozřejmě taky jiná.

 

No, neni to tak jednoduchý jak sem myslel, mám se ještě hodně co učit... a taky času moc nebylo...

 

Tak zatím dvě fotky, takový první pokusy... určitě budou přibývat...

 

post-13836-0-30584700-1383851261_thumb.jpg

post-13836-0-54908000-1383851373_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem trochu zmatenej.. ten cifr a ručky je co? Jakože fakt origo, nebo nějaká druhovýroba nebo? Pokud origo, jak se k tomu člověk takhle dostane?

 

Takhle už jsem je koupil od Leviathana a myslím, že i on už je takhle koupil (možná se mýlím). Těžko říct, ale vzhledem k tomu, že na obalech od ruček a cifru jsou nápisy Seiko a podobně, klidně bych se nedivil, že cifr je opravdu originál... Ale nevím... a ani mě to nějak netíží... Seika v týhle cenový relaci mám prostě pro radost a ne pro pocit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavel23: Já číst umim. Akorát se ptám na to, jak se k tomu takhle člověk dostane.

 EDIT: Už mě to napadlo: Koupí MM, vykuchá, cifr a ručky si nechá, zbytek vyhodí a šoupne to na Suma:)

Tak tady je to popsasný: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/66095-seiko-sumo-mm300-mod/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...