Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc hezkej setup. Jen by to chtělo lehce přibrousit šířku kůže mezi stěžejky, nakrabacení to shazuje. Ale celkový dojem je fajn, takovej drsňácky elegantní.

 

docasne riesenie, kym si necham niekde urobit remen na mieru, lebo 19/16 short sa zda byt celkom exotika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno: Zatím reálně a celkem stabilně plus jedenáct, dneska se to začalo trochu lepšit.

 

Když byly z legrace na Barrandově na vibru (kde mám teď jedny neGS s lunetou s chodem na pi*u), signalizovalo to nějakou mírnou anomálii v kroku a plus čtyři (?) - jsou to ale funglovky a spíš to bude tím, nebo není dobře namazáno. Na závěry je ale fakt brzo, celý si to teprve sedá - a taky to má Srand Geiko Certificate, to přece vylučuje jakýkoli problém :)

 

Kosmeticky zdá se OK.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát reklamuješ Seiko, tolikrát jsi člověkem :)

 

DavidLC: Těch šest kilo navíc je poznat, není mi do skoku a všechno mě bolí, ale držím se. Pomáhá, že jsem je měl půjčený a můžu se v duchu fixovat na nedostatky. Taky budou nějaký nový SD divery, podle rozměrů to ale update šestikil nebude. Seiko to má už i na stránkách, jen bez fotky - https://www.seiko-watch.co.jp/collections/en/prospex/SBDB023

 

Cifr těch jednapadesátek na mě má uklidňující vliv, třeba takový snowflaky jsou proti tomu diskoška. A jak už to s hodně základníma modelama bývá, člověk je docení až pozdějc. U menších mechanik jsem trochu koketoval s novým ciferníkem, celkem rychle mě to pustilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...