Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

Tak ja sem taky neco slintnu, at se mi to konecne zaradi do sledovanych vlaken :)

Po minulem tydnu, kdy jsem si vyzkousel quartzove GS divery jsem zjistil, ze uz bych asi dokazal prezit s baterkama. Ted jeste sehnat koule dat za baterku sto litru... ale chce to cas. K MM300 jsem taky dospel az cca po trech letech... ;)

Vidíš, vidíš a moje za hubičku ti nebyly dost dobré :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...Tyhle a nebo tunaky. Jine "jumping second" nee :)

Šišmarja Ondro a spol. vyrostete někdy? :)

Presne ty jsem myslel doktore! Nejvic ted nosim reedici mas62 na bondackym natu, idealni kombinace na misto sbgv na EDC, v GS tapu a nevim kudy kam ... A co ty, jak jsi na tom?

Když se teda ptáš: GS celkem beze změn - SBGV019 - definitiva, SBGV007 - obtížně prodejný (že) a asi nic jinýho na způsob 44GS nepotřebuju, SBGT241 - uvidím, SBGA029 so far so good, SBGE033 - poctivě je rasím a asi si je fakt nechám, nějaký slušný formální GSa budou vždycky, ale univerzálů moc nemaj.

 

Celkem ale chápu, že ty sedmičky šly, já je taky měl chvíli prodaný.

 

Někdy budu chtít zkusit i mechaniky, spíš nehibeat a klidně nějaký úplně základní. Dělám si spíš radost relativně vzato drobnostma (Ananty, Tuna Light, Summitery) a trochu přemýšlím o tom, jestli nakonec od korunek nekousnout nějaké ty no-daty (ale asi ne suby). Jo a ještě začínám brát na milost GS SBGB, moc se mi to nelíbí... Konec zprávy o stavu unie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houby pluje, jen to tu vteřinu neuroticky rozseká na zbytečně moc kusů, zato kvarcy dvakrát měří, jednou řežou. Ad dygyny: furt nevím, jestli jsem moc mladej, nebo moc starej :)

 

blackhead: už jsem měl rozepsanou velmi předvídatelnou odpověď, ale musím se sebezapřením uznat, že občas záleží nejen na těch h. věcech. Kolo na zimu je ale asi fakt hovadina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

p3k: velká pohodička s nádhernýma hodinkama :). Nebudeš mít cestu na letošní SEW do Brna? Přemýšlím, že si ty stejné vezmu s sebou :).

Rád bych, ale vypadá to, že tam budeš pravděpodobně jediný (ečný) exponát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...