Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

blackhead: Zatím nic, třeba se i zadaří, ale to jsem si nedávno říkal u jiný akvizice taky :)

 

instant: Kdepak, pošlou a ani nejsou sami, kdo je k tomu svolný - nepleteš si je z AZFT? I když co já vím, třeba by to po telefonu šlo i u tam. S komunikací teďka taky nebyl problém, neděle neneděle.

 

SD GMT za trojku, to je taky síla.

 

mne povedali ze neposlu. predaju to hocikomu, len ak je shipping adresa v USA.. aspon tak som to pochopil

 

inac tie 101ky tiez nevyzeraju zle.. asi najvacsie GS automaty, 42mm.. bruseny tah.. no date.. tych sa vela urcite nepredalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ti to pak fotí...ale vždycky když vidim ty modrý ručky a šmirgl cifr, tak mi srdce zaplesá......pak ale pohled sjede na ty čudly a rychle mě to přejde :D

 

Forma a funkce jedno jsou!

V děravém džbánu nedoneseš ani Poličku ani splašky ze západočeské metropole.

Jako někdo, kdo stopuje denně Ti říkám: vyprázdni svůj půllitr, Padawane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forma a funkce jsou opravdu jedno - a právě proto je to s těmi čudly takové téma, poněvadž fuknčně jejich velikost vynucená není - prostě tu estetiku kapesních chron předělaných na náramkové hodinky Seiko u SBGC chce. Ještě časem začnu shánět SBGB :)

mne povedali ze neposlu. predaju to hocikomu, len ak je shipping adresa v USA..

inac tie 101ky tiez nevyzeraju zle.. asi najvacsie GS automaty, 42mm.. bruseny tah.. no date.. tych sa vela urcite nepredalo

Aspoň někde jsem za VIP :) Ale fakt to jde, na chnmg nejsem sám.

 

Stojedničky taky dobrý - ale mně u týhle řady přijde být macaté pouzdro plus trojčlánek trochu disporoporční, vlastně by mi dávalo víc smysl, kdyby ty menší (051 atd.) měly trojčlánek a ty větší naopak pěti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blackhead: Zatím nic, třeba se i zadaří, ale to jsem si nedávno říkal u jiný akvizice taky :)

 

instant: Kdepak, pošlou a ani nejsou sami, kdo je k tomu svolný - nepleteš si je z AZFT? I když co já vím, třeba by to po telefonu šlo i u tam. S komunikací teďka taky nebyl problém, neděle neneděle.

 

SD GMT za trojku, to je taky síla.

Skoda ze nema sbgj001, i kdyz ty 003 taky nejsou k zahozeni, quartzy radsi uz ne, to bych zas nic jinyho nenosil ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forma a funkce jsou opravdu jedno - a právě proto je to s těmi čudly takové téma, poněvadž fuknčně jejich velikost vynucená není - prostě tu estetiku kapesních chron předělaných na náramkové hodinky Seiko u SBGC chce. ...

 

Tak třeba tlačítka na Moonech byly docela marný, já bych se s Apollo 13 nevrátil.

Velký tlačítka asi lze najít i jinde, zrovna ty SBGB mi připadaj ještě víc jako stopky...

...a přitom jsou mi SBGC bližší. Asi potřebuju nějakou tu úchylku - příští zastávka O. Ploprof :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne povedali ze neposlu. predaju to hocikomu, len ak je shipping adresa v USA.. aspon tak som to pochopil

 

inac tie 101ky tiez nevyzeraju zle.. asi najvacsie GS automaty, 42mm.. bruseny tah.. no date.. tych sa vela urcite nepredalo

Zdravim, par dni tady brousim kolem GS a musim rict, ze me opravdu dostaly, muzu se zeptat na nazor na ty SBGR099, myslim ze za

tu cenu je to skvela nabidka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, nechci to zakriknout, ale mozna by mi je nekdo mohl privezt, takze tohle by odpadlo, ze sou masivni je jedine dobre, preci jenom jsem trosku vic narostl, takze tech 42 je pro me asi minimum, ze to nema datum mi i vyhovuje, stridam ted dvoje automaty a u jednech je datum a furt to stelovat me fakt nebavi. Jen bojuju, ze bych mohl mit tak drahe hodinky, myslim pro me :D Bohuzel Praha je ted pro me pase, marodim se zadama a chvilku to jeste potrva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa GS trvalo vyhybam, ale asi sa budem musiet pritlacit a nejake skusit. Ked pozeram na tie premakane ciferniky na DJ so smooth lunetou sa nechytaju

ja sa GS trvalo vyhybam, ale asi sa budem musiet pritlacit a nejake skusit. Ked pozeram na tie premakane ciferniky tak DJ so smooth lunetou sa nechytaju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli zaplaceno, dneska Fedex avízo. Tady je svět ještě v pořádku :)

 

Mimochodem čekněte stránky z Poříčí, stará loga dolů budou možná i globální akce, jen by se o tom lidi museli dozvědět.

Muzu poprosit, stranky z Porici je Koscom? A ona je nejaka akce na vymenu ciferniku? Omlouvam se ale sem fakt zacatecnik:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...