Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jelikož prasíme vlákno o botách kalhotama, založím nové vlákno věnované specifické kategorii jeans, která se vyznačuje tím, že indigo použité k barvení látky není nijak strojově upravováno, práno či sdíráno a je na majiteli takových kalhot, jakým způsobem dodá svému denimu patinu. Džíny mají taky typický bílý okraj látky s různobarevnými proužky, který jsou vidět na vnitřní; straně vnějšího švu kalhot a často taky na vnitřní straně kapes. Vypadá to  takto:

 

Pokud je tu někdo stejně postižený; jako já nebo jsem někoho infikoval, tady máme prostor se vyřádit. Pro začátek pár odkazů na studijní materiál a ukázka o čem se tu chci bavit.
 

Nové raw denim Naked and Famous left hand twill


Naked and Famous left hand twill po 15 měsících nošení a 2 praních

 

Linky na značky a odkazy:

 

Rawr Denim

 

Momotaro

 

3sixteen

 

Flat Head

 

A další a další, které najdete v prvním odkazu

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že každého zajímá to samé. Který prase nosí stejný gatě rok a nepere je? Prostě je to tak no. Chceš li docílit specifického vzhledu, nesmíš je prát každý pátek, protože praním se ti slije struktura vyšoupaného a nevyšoupaného denimu. Já to mám tak, že střídám dvoje džíny a nechávám je na ramínku luftovat. Pokud nejsou vyložené zasraný od bláta, tak je neperu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B je správně. Je to o tom, že ty kalhoty žijí s tebou. Je to prostě patina, kterou takto barvený denim získává. Často se takhle lidem obtiskne třeba šrajtofle nebo mobil v kapse, nebo vznikají tz. "honey combs" pod koleny viz foto:

 

 

 

Prozatím sorry - musím pracovat. Budu přispívat průběžně ve volném čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, že peru svoje druhoválečné uniformy jednou ročně, aby chytly patinu a byly správně zaprasené, na to jsem si zvykl. Ale praktikovat totéž u denně používaných kalhot...

 

Co je mi platné, že sbalím slečnu a stylově ošoupané džíny, když se je budu bát rozepnout, např. kdyby došlo na orální sex...  :lol2:

 

Ale je fakt, že uměle ošoupané si mi v obchodě tak nějak vnitřně nelíbily. A prodlevy mezi praním jsem taky nějak vnitřně prodlužoval. Teď jsem pochopil proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, že peru svoje druhoválečné uniformy jednou ročně, aby chytly patinu a byly správně zaprasené, na to jsem si zvykl. Ale praktikovat totéž u denně používaných kalhot...

 

Co je mi platné, že sbalím slečnu a stylově ošoupané džíny, když se je budu bát rozepnout, např. kdyby došlo na orální sex...  :lol2:

 

Ale je fakt, že uměle ošoupané si mi v obchodě tak nějak vnitřně nelíbily. A prodlevy mezi praním jsem taky nějak vnitřně prodlužoval. Teď jsem pochopil proč.

možná to chce mít víc kalhot a nenosit je denně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pánové možná jsem citlivka ale nosit svrchní oblečení dýl týden  na sobě při styku s kůží asi bych to nedal stejně jako vylézt ráno z bytu bez srchy.. a mít desatore džíny a střídat je po týdnu .. taky mi to nepřijde uplně košer

jsi asi nebyl na vojně co?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Já to testnu. Vezmu obyč 501 a budu je tahat co to jen půjde a když po čase bez praní a vyrážky nebudu vypadat jako houmlesák, objednam něco zajímavějšího. Jsem na to sám docela zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...