Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Do prkinka, cim viac si obzeram tie raw gate, tym viac sa mi pozdavaju a dostavam chutky :) Akurat ze tie bezne ceny su nake vysoke a vypredaje som zmeskal. Nevadi, pri mojom vahani a tempe vyberu taktak stihnem blackfriday :)

 

Vzdy som si myslel ze to treba kupovat o cislo vacsie lebo sa to zrazi (podla toho co citam v diskusii). Ale sir Organic ma teraz svojim zazitkom zneistel. Ked precitam cele vlakno budem vediet kedy kde a co kupit za dobru cenu a aku velkost ? Dakujem

Kdyz si takova drzgresla, sleduj sale finder na heddels.

https://www.heddels.com/sale-finder/

A vubec si ten web prostuduj. Ja tam zacinal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organic dík za tip a porovnání 666 vs 777, preferuji volnější střih tak mi z toho vychází ta 666 nebo 634, ty jsem si teď o víkendu zkoušel.

Byli jsme s manželkou neplánovaně v Berlíně, obšlápnul jsem si pár obchodů s jeans hadrama (LEE 101, Levis 501, Nudie jeans, PBJ a možná ještě nějaké) a samo, že jsem vlezl do Burg&Schild s IH a když srovnáte material IH těmi ostaními, tak má člověk pro příště zcela jasno. Alespoň z mého pohledu. Ten 14oz je velice příjemný a jasná jarní volba. Jinak jsem si kvůli velikosti zkoušel IH-2526J až budu objednávat IH-526L zaznamenal jsem tam pořádný šok, mojí IHSH-178 mám v XXL(protože XL) již nebyla,  celkově mi je volnější rukávy dlouhé, nosím ohnuté, jsem na to zvyklý a líbí se  mi to. Kluk na mě kouknul a přinesl mi XXXL, tak jsem začal protestovat, že to bude velké, prej ať si to vyzkouším, ona mi byla OK. Tak, teď jsem v pr..li co objednat ty měření na jejich www. a porovnávání s jinými podobnými produkty jiných značek moc nefunguje, mají dosti úzká ramena a pak to všechno vychází trochu jinak. Tak je zase co řešit.... bude to běh na dlouho trať. :eek:

Jinak dobrej tip, byli jsme v 14OZ měli skoro na vše slevy 40-70%, tak nás to stálo dost peněz.

Jo a ještě ty slevy, někdy kolem 6.3.18 mají otevřít opět outlet v IH, když se zaregistrujete, tak příjde upozornění. Jsem tou dobou bohužel mimo, jinak bych to sem hodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No krása. Je pravda, že IH jsou overengineered jak hrom, ale třeba PBJ je taky materiálová pecka. S těma IHSH košilema je to těžký. Někdy udělají 2 várky pod stejným typovým číslem košil,e a jsou různě velký. Pak to ale píšou na svým webu, včetně míry rozdílné "šarže". Jinak ohledně míry jsou myslím IH dost poctiví. Na webu píšou i jak k těm mírám došli, tedy metodiku měření. Kdo jinej to má :) 

A nezapomeň, že to jsou japonský hadry, který nosí spousta asiatů, proto XXXL :D Věřil bych těm jejich mírám.

PS: O víkendu jsem potrápil 777 v horký vodě, a když vypoulim banděro nebo si vezmu kšandy, budou se dát nosit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

organicu jeste jednou dik. o shopu jsem vubec nevedel. nemam strach objednavat ze zahranici, spis me stve, ze mam blbou postavu a bud objednam velke  pase nebo dlouho nohavice a s vracenim do ameriky nebo japonska je to v*ser. 

 

vytipoval jsem si na zkousku rifle nudie jeans s 12oz denim. protoze leviho rifle beru vetsinou slim nebo skinny, vyhral model john long sleeve. jen me teda znervoznuje ten elastan.. nemam s nim nejlepsi zkusenost protoze na letitych riflich od L se prorval denim mezi nohama, coz se me na jinych bez elastanu nestalo. mam se bat/nemam se bat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...