Přejít na obsah

Orient CTD09003D - VADA NEBO VLASTNOST HODINEK ?


e.policeman

Doporučené příspěvky

Stal jsem se "stasnym" majitelem techto hodinek

 

Libi se mi,maji vse co jsem chtel mit.Jenze,a proto ty uvozovky:

 

Pomerne casto strkam ruku do kapsy :-) zpravidla pro kapesnik,pro drobne... Znate to.Kazdy nekdy do kapsy sahne.No a obcas se mi stane,ze pri vytazeni ruky ven se vytahne se korunka.Deje se tak proto,ze pri zasouvani ruky do kalhot se mezi ruku a hodinky zasune latka,ktera pri pohybu ven korunku vytahne.Hergot myslel jsem si,ze hodinky za temer 6.000,- nemohou mit takovou banalni zavadu.Nebo je to proste vlastnost tohoto modelu?Pomohla by vymena korunky za jinou,mensi?Nebo tu stavajici proste zbrousit?Nemate nekdo s timto problemem zkusenost?

Napadlo mne napsat primo do firmy(zastoupeni,pokud je v cesku) a popsat jim tento problem.Pokud je to u tohoto modelu "normalni" tak dizajner proste nekde udelal chybu.Pri bocnim pohledu je korunka ze strany sklicka krasne "schovana".Zespod od dynka precniva zhruba o 1/3 prumeru.To se mi zda moc,i kdyz vim,ze nejaka hranka tam byt musi,aby bylo mozno korunku vytahnout kdyz chci.

 

Vim,ze za tu cenu nemuzu cekat "zazrak" ale oproti puvodnim CASIIM jsem si polepsil tak cekam,ze hodinky budou takrikajic OK a ne se bat,ze pokazde kdyz sahnu pro bonbon se mi posune nebo zastavi cas!

 

PROSIM POMOC NEBO RADU A DEKUJI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos mne moc neuklidnil.Stve mne,ze kvuli takove kravine mne ty casomiry nebudou tesit...!

Dost mne to mrzi.Davat si pozor a nestrkat ruce do kapes.To asi nepude.Jsem tak zvykly,nosim po kapsach kdeco.Krucipisekfixlaudon

 

Ze ja nevzal raci ty automaty.Jenze byly "na ceste" nemeli je na krame.

Jo kdo si pocka ten se docka a kdo specha tak pak krouti hlavou....

 

Ale jinaxemi fakt libi... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...