Přejít na obsah

Certina / mido


Doporučené příspěvky

Zdravim, konecne som sa dostal cez vsetky tie invicty a podobne veci a chcel by som aby ste mi poradili, rozhodujem sa medzi certinami a mido.. Mali by to byt potápky a urcite automaty. Z toho co som tu vyčítal tak myslim ze mi poradíte tie Mido.

 

 

 

http://www.hodinky-damske-panske.sk/m011.430.11.051.02/a-16018/?&s=1-u&category=

 

http://www.certina.com/collection/mens-automatic-collection/ds-action-diver-3-hands

 

Ak vas napada nieco ine maximalne do 700 euro tak kludne odporučte, budem rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrovna minulý týden jsem si zkoušel ty divery od Certiny. Všude na obrázcích vypadají moc pěkně, ale v reálu mě osobně třeba příliš nenadchlo zpracování detailů (finiš povrchu pouzdra, výplň indexů...). Neříkám, že bylo vyloženě špatné, pro tuto kategorii asi v pohodě, ale nějak to nebylo ono. Dle názorů zde na tom Mido se zpracováním bude asi lépe. Mně osobně se z potápek více líbí Multifort diver a hlavně All dial diver - ty jsou parádní.

Upraveno uživatelem 323GT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resil jsem stejne dilema - Certina, Mido, Longines - moje subjektivni pocity:

Mido - na zivo slabe, jsou to fotogenicke hodinky, nazivo je cifernik prilis "prazdny", ani to vlkovani to nezachranuje....tohle chce opradu videt na zivo

Logines - zadni pouzro fakt moc pekne, co bych dal za to kdyby stejne zpracovani mely i Certiny, ale tim to konci - vadi me na nich vysoce lesteny povrch pouzdra, a pro me "neprehledna" kombinace cisel s kulickama a pod tim jeste carky mi prijdou preplacane, no a na finale mi strasne vadil tvar rucicek a kosoctverec v ukazateli hodinove rucicky...

Certiny - maji indexy z kulicek (to je zpracovani ktere se dle me nejvice hodi k potapecskym hodinkam), cervena vterinovka s bilou kulickou jim dava opravdu smrnc, moc se mi libi zubata korunka, matne kartacovani pouzdra me taky vyhovuje vice nez vysoce lestene povrchy....jedinou nevyhodou je odflaknute zadni pouzdro s velmi slabym gravirovanim, to je jedina slabota techto hodinek...

 

Rado jsou nadherne, ale hledal jsem neco sportovnejsiho...

 

Alpiny byly mimo muj cenovy limit....

 

Steiny Ocean1 - zklamani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...