Přejít na obsah

martar


Doporučené příspěvky

Před časem mi zateklo do hodinek a vůbec se to celé nějak nevydařilo, ručičky na odpis. Když se to dozvěděl pan martar, tak nejen, že hned nabídl pomoc a obratem poslal nové poštou, ale ve výsledku za to ani nic nechtěl. Promiňte :crying_anim02: .

Tímto martarovi ještě jednou děkuji - za nové díly a taky po dlouhé době za pocit, že jsou mezi náma ještě slušní lidi.

Jinak jsem samozřejmě všecko řádně přihlásil a zdanil, nebo co se s tym má dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Naprosto spolehlivý, několikrát ověřený člen, nadstandardní jednání je mu blízké, hodinky má zpravidla ve špičkovém stavu a jednání na vysoké úrovni. Máme za sebou již několik obchodů a vždy maximální spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Výborný obchod. A ten jde jen s dobrým členem :) Rychlá nabídka, jasná domluva - vše proběhlo přesně dle dohody. Takže děkuji za obchod a za skvělý pokec s fajn chlapem, který má hodně podobný hodinkový vkus :) A to je možná i trabl. Vyzkoušel jsem si Martinovy krásný keramický PO42 8500 a teď mi nejdou z hlavy.. safra..

No, každopádně Martina doporučuji. Fajn a spolehlivý člen.

Díky
Mupa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou Martinovo hodnocení, tentokráte z pozice kupujícího. Asi se budu opakovat ale musím. Martin je solidní, spolehlivý člen. Co jsme dohodli do puntíku proběhlo. Jako bonus k hodinkám, které odpovídají popisu, máte fajn pokec a dobrý pocit z obchodu. Děkuji a Martina jako prodejce i kupující doporučuji :)
Mupa  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Musim jen navazat na vsechna predchozi hodnoceni! S Martinem slo vse jak po masle! Jak jsme dohodli, tak se vse udalo. Rychla domluva, rychly obchod (Martin jako prodavajici), fajn pokec a moje absolutni spokojenost!

Martine, jeste jednou dekuji a snad zase priste!

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...