Přejít na obsah

Manufactured PRIM Brusel


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

U Primu toto jaksi chybí. 

chybej koule!!

Se vsema vytkama, co na tyhle hodinky tady padlo, jen souhlasim. Opravdu u teto znacky nemam ani spetku duvod proc si nejaky model u nich poridit. Za tech par let se znacka PRIM Manufacture nikam poradne neposunula, porad se vrtaj v "retro" stylu, a to uz je desna nuda. A co jsem videl na vlastni oci o kvalite zpracovani radeji pomlcet...

Brusel jsou hnusny hodinky (muj nazor) a jsou jen dalsim potvrzenim toho, proc se tady na foru clenove deli na dve skupiny - priznivci a odpurci... ale rekl bych ze priznivcu ubyva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podla mna bolo zakladnou chybou ze sa pustili do vyroby vlastnych strojkov.... stalo to spustu penazi a vysldok je jemne povedane rozpacity,... na take veci sli hodne opatrne aj daleko vacsi hraci. V Eltone robili a stale robia slusne puzdra a toho sa mali chlapci drzat... za Orliky 2 s antimagneticou vlozkou a 2893 vo vnutri by mohli s prehladom a pravom pytat 40K a ak by na dynko nakreslili este poriadneho leva tak 50, aby sa trochu placli po kapse aj patrioti.... ja sam by som stal v rade prvy.

 

Pozrite kolko vody svojho casu namutil Timefacors s jejich Dreadnoughtom, dnes je to legenda a predava sa za 5 nasobok kupnej ceny(ktore moderne primky to mozu povedat?) a to nespravili vlastne nic hodinarsky prevratneho, len poriadne puzdro na ETU... teraz to spravili druhy krat a prvy naklad Voyageru sa rozpredal za 13 minut po uvolneni.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem už dost dávno došel k závěru, že novodobá produkce Eltonu není nic pro mě a že nemá cenu se k ní vyjadřovat, ale tohle mi přece jen nedá:

- kombinace velkého průměru, malého strojku a dýnka s průhledem mi připadá dost fatální. Pokus se chci dívat na strojek u takto velkých hodinek, měl by tam IMHO být strojek zhruba velikosti UNITASu, jinak by určitě vypadalo lépe plné dýnko

- jen tištěný ciferník připomíná značku RUHLA koncem osmdesátých let (i když nedávno jsem v bazaru potkal Ruhly za stovku a cifr mají mnohem propracovanější)

- kombinace nerezu, zlaceného strojku a zlacených ruček je taky jen pro fajnšmekry a k těm se rozhodně nepočítám.

Za mě :thumbsdown_anim:

 

Samozřejmě nemluvím o použité technice a jejích kvalitách, ale o vzhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doopravdy bych chtěl vidět prodejní a ekonomické čísla ELTONU, pořád se mi nechce věřit, že se vyplatí Diplomatky prodavat za kilo, než za 25. 

Tyhle Brusel jsou bohužel pěkný úlet - čím méně by do původních zasáhli, tím méně by toho zkazili. 

S dýnkem souhlasím, s indexy taky - je to vážně takový problém ty Indexy udělat plastické? Chápu to u hodinek za 20, ale za 90 tis?, to už by snad mohlo jít. 


Bylo by fajn živé porovnání s IzTaPovými sixties, nechceš se stavit do Elton obchodu? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GO 60, předpokládám tyto? Hm, těžko srovnatelné. Mně se na první pohled Brusel líbí, jenže, když si uvědomím 42 mm a ještě k tomu přídám ty dlouhé nožky, to musí bejt gigant na ruce, na mé hubené by stěžejky vysely ve vzduchopráznu :). Stejně tak tvorba ceny asi proběhla ve vzduchopráznu anebo minimálně s omezeným přísunem kyslíku. Zase jsou české a na velké pazouře budou i hezké.

post-3896-0-04180800-1386272076_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- jen tištěný ciferník připomíná značku RUHLA koncem osmdesátých let (i když nedávno jsem v bazaru potkal Ruhly za stovku a cifr mají mnohem propracovanější)

 

Tak nějak mě ta Ruhla taky napadla :)

Být ta trojka a devítka ležatá, tak to jsou stejný hodinky :)

post-1118-0-48054800-1386274255_thumb.jpg

post-1118-0-05505700-1386274267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Primky jsou má srdcovka, ale když pominu povědomost i mezi fanoušky značky Prim za naší státni hranicí a zrovna u tohoto modelu například ten zde již citovaný malý průhled a indexy horší než u původní varianty NEMOHU PŘEHLÉDNOU TU CENU.

To si fakt dělá člověk který tam dělá cenotvorbu legraci nebo spíše prdel !!

Začínám mít dojem že firmě HODNĚ teče  do bot:

 

  1. prachy z dotací utracené
  2. 2/3 dobrých lidí utekla anebo byli vyhozeni
  3. to co udělají nově je z 1/3 horší než původní model, z 1/3 hezké, ale mimo reálné finanční  možnosti a hlavně mimo realitu a z  jedné třetiny jsou to úlety jako například ADAM.
  4. nové zakázky na bateriové šmucky, kterých se chrlili mraky se již také moc nehrnou
  5. .......................................................

 

Doufám jen, že si ten mišuge uvědomuje jaké hodinky si koupím například v Drážďanech za 4 000 uero !!!!!!!

 

CO STOJÍ NA TĚCH HODINKÁCH SKORO KILO ?????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic. Jak jsem psal, tu hodnotu nemaj. V ničem - v materiálu ne, šmrnc to nemá. A když se na tu cenu kouknu z druhé strany, tak cena na trhu je v principu taková, kterou je zákazník ochoten přijmout - tedy zaplatit. Tato ochota tady evidentně nebude, jak mohu soudit z toho sice malého vzorku lidí tady na fóru, avšak vzorku lidí o hodinky se zajímajících.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrozně špatně se to komentuje v kontextu znalosti jejich ceny. S nezveřejněnou cenou by ohlasy byly určitě pozitivnější neboť bychom jí odhadovali do 30k :). Jak ale psal David, to zase nezapadá do cenové politiky ELTONu. Kluci, upřímně, někdo si je určitě koupí... Máme novou poslaneckou sněmovnu, v ní je spousta novejch hejlů, který budou najednou potřebovat mechanický hodinky...anebo je bude ministerstvo zahraničí dávat darem zahraničním návštěvám. Možná na tom dýnku jen chybí nápis echt gold, pak by ta cena šla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, klid, máš tam přeci safír...

 

:lol2:

 

No Primky jsou má srdcovka, ale když pominu povědomost i mezi fanoušky značky Prim za naší státni hranicí a zrovna u tohoto modelu například ten zde již citovaný malý průhled a indexy horší než u původní varianty NEMOHU PŘEHLÉDNOU TU CENU.

To si fakt dělá člověk který tam dělá cenotvorbu legraci nebo spíše p...l !!

Začínám mít dojem že firmě HODNĚ teče  do bot:

 

  1. prachy z dotací utracené
  2. 2/3 dobrých lidí utekla anebo byli vyhozeni
  3. to co udělají nově je z 1/3 horší než původní model, z 1/3 hezké, ale mimo reálné finanční  možnosti a hlavně mimo realitu a z  jedné třetiny jsou to úlety jako například ADAM.
  4. nové zakázky na bateriové šmucky, kterých se chrlili mraky se již také moc nehrnou
  5. .......................................................

 

Doufám jen, že si ten mišuge uvědomuje jaké hodinky si koupím například v Drážďanech za 4 000 uero !!!!!!!

 

CO STOJÍ NA TĚCH HODINKÁCH SKORO KILO ?????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Primky jsou má srdcovka, ale když pominu povědomost i mezi fanoušky značky Prim za naší státni hranicí a zrovna u tohoto modelu například ten zde již citovaný malý průhled a indexy horší než u původní varianty NEMOHU PŘEHLÉDNOU TU CENU.

To si fakt dělá člověk který tam dělá cenotvorbu legraci nebo spíše p...l !!

Začínám mít dojem že firmě HODNĚ teče  do bot:

 

  1. prachy z dotací utracené
  2. 2/3 dobrých lidí utekla anebo byli vyhozeni
  3. to co udělají nově je z 1/3 horší než původní model, z 1/3 hezké, ale mimo reálné finanční  možnosti a hlavně mimo realitu a z  jedné třetiny jsou to úlety jako například ADAM.
  4. nové zakázky na bateriové šmucky, kterých se chrlili mraky se již také moc nehrnou
  5. .......................................................

 

Doufám jen, že si ten mišuge uvědomuje jaké hodinky si koupím například v Drážďanech za 4 000 uero !!!!!!!

 

CO STOJÍ NA TĚCH HODINKÁCH SKORO KILO ?????????

Výstižné, za sebe můžu - bohužel- jen souhlasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...