Přejít na obsah

Manufactured PRIM Brusel


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Tohle jsou krásný radikální hodinky, jak se patří. Konečně akurátní prim bez když a ale, gratuluju všem tvůrcům i budoucím majitelům !!

 

V této souvislosti jsem ovšem zaznamenal, jak se prim na svém novém webu přeorientoval na skutečné znalce - nikde jsem se nedočetl, jaký strojek se to do hodinek montuje, jak se natahuje atd....  to musí být zřejmě každému jasné, že. Za to jsem našel několik vět o sklíčku, které je, považte, z jednoho kusu !!!!! Otázka je snad jen, jak dlouho z jednoho kusu bude........... :D :D To je karikatura ........

Cigi, všechny údaje, které ti schází tam jsou, jen si je musíš rozkliknout přes link ZOBRAZIT VLASTNOSTI .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cena je jistě příliš vysoká, užitnou hodnotou mnohonásobně převyšující, po technické a nákladové stránce neopodstatněná,    a tak dál blá blá ....... ale za takhle oduševnělý hodinky se mi to zdá přiměřený poměr cena/výkon, nemohu si pomoci. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo , veselou :D, dokonce jsem zas moh pochválit prim, což dělám nejradši, a to mi ji eště večír vylepšil koncert , jen se mi z tý kostelní lavice, na který jsem tam seděl, ozval houser a nejčko je to zas dole ...........

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

aa koukam ze jsme se konecne dockali toho mensiho prumeru :)

nemel jsem je nazivo v ruce, ale co proste na prvni pohled tezko travim je ta korunka. proc proboha na bruselsky hodinky takovy obrovsky odsazeni? to se mi nelibi :( vypada to jako vopasovana kulicka z loziska

nevi nekdo jak jsou ty hodinky tlusty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Varování!!!

Kdo jste si koupili nástěnné hodiny Prim Brusel, tak si před skončením záruky zkontrolujte bílý ciferník, jestli je pořád všude bílý podklad!!!

Takovou jsem měl radost, když jsem si je pořídil. Po roce v suchu u knihovny jsem však zjistil uprostřed ciferníku nepěkný šedavý flek!!! (viz dole přiložené obrázky!!!) No kde to udělali soudruzi v Eltónu chybu? No odhaduji, že výrobce škudlil s bílou barvou a pak na tenkou vrstvu bílé barvy zespoda připlácli strojek s černou podložkou a ta černota pak prosákla, až na mne "vykoukla" - no hnus velebnosti. Již jsem to reklamoval.

 

Edit: Upřesnění textu.

post-19465-0-28755400-1499380052_thumb.jpg

post-19465-0-77971200-1499380071_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...