Přejít na obsah

Panerai overenie originalu


erozko

Doporučené příspěvky

Ahoj chcel som Vás poprosiť o nejaké viac info k tomuto modelu má to k dispozicii náš firemný známi a len hodinky, uvažoval o predaji. Tak som mu chcel pomôcť niečo o tom zistiť.

 

Čo som zistil malo by to byť z roku cca 2007 a je to pravdepodobne model pam236 500ks edícia

 

Kde by sme vedeli zistiť alebo dostať nejaký certifikát pravosti/overenia??

 

Poprípade Váš názor či je to originál. Čo som ja porovnával vyzerá všetko ako má byť.

 

Vopred ďakujem za všetko info.

post-19629-0-20976200-1386256093_thumb.jpg

post-19629-0-12710500-1386256111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je na zacatku serie X, tak je to tak, jak rika vrchni znalec Ypous. Ja bych osobne zacal tim, jak to rikam vzdy. Vyfot lozisko pritlacne packy zatlaceni korunky ucha. Pokud tam nic neni a doseda jen kovovym hnatem do korunky, dejte je detem na hrani. Pokud je tam lozisko, obstarejte lepsi fotky a sem s nima. Mel jsem daylighty dva roky a par obrazku, podle kterych bych se chytil urcite najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak Cyrdo, tady je to zbytečné...

ad1) mezera mezi pouzdrem a ochranou korunky

ad2) odsazení nápisu Firenze a 1860

hovoří myslím za vše...

no až tak ne, mezera může být způsobena nějakým mechanickým poškozením a ta odsazení nápisu je i u hodinek na chrono24, třeba tady:

http://www.chrono24.cz/panerai/luminor-chrono-daylight--id1694022.htm?dosearch=true&picnum=4&query=pam+236&resultview=list&searchexplain=1&suchen=Hledat&tab=pics&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

a pochybuji, že by ověřený německý obchodník od roku 2003 prodával repliky :)

 

sám jsem to dost studoval a fakt nevím, skoro mi to přijde jako dost jeté originály nebo hodně kvalitní repliky - napoví to sériové číslo a pak případně prohlídka u AD - ale musí to otevřít a podívat se na strojek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak Cyrdo, tady je to zbytečné...

ad1) mezera mezi pouzdrem a ochranou korunky

ad2) odsazení nápisu Firenze a 1860

hovoří myslím za vše...

Vždyť je to zábava......když už jsem se s tím hledal. Ale tý mezery mezi ochranou a pouzdrem jsem si fakt nevšiml. Ciwe sem slepej jak cyp. :eek:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril: 

díky za fotky - s tím ložiskem přítlačné páky to jsem doteď netušil, že tam nějaké je, a to je mám přes rok. Je to docela dobré poznávací znamení.

Na té páce se toho dá poznat i více. Kamarád mi kdysi ukazoval fejky, kde páka po otevření měla vůli jako hrom, prostě se to hýbalo do všech stran, protože to Číňan nedokázal udělat přesně.

 

Ta mezera mezi uchem a pouzdrem mě zarazila hned, je otázka, jestli se to může takhle povolit u originálu..No obecně se může povolit všechno, co je na závit.

Hodinky jsou omlácené fest, ale fakt je, že další detaily (tlačítko korekce, otvor v nožičkách pro stěžejky nebo tlačítko pro uvolnění stěžejky vypadají správně).

Ty nápisy na dýnku posoudit neumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...