Přejít na obsah

Steinhart Ocean Vintage One


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doufám ,že se přespříliš něčemu nepodobaj.

 

Rolex fanatici te snedi zaziva :) viz Rolex ref 6200

 

edit: jak uz zminili na blogu viz vyse:

 

..like the OVM it will almost definitely reach cult status amongst homage fans and piss off homage haters

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí a sorry - je to retro vintage, tak proč v umrněnejch 38mm a ne ve standardu 40-42mm. To ještě není žádný satelit. No a starých designů, které se povedly zase tak moc nebylo, co měli vzít jako "inspiraci"? Rolex nebo Omega - no tak čerpají z rolexu. Ale mně se jako retro vintage fakt líbí a líbí se mi i zdobení strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stein jede na kvantitu z dilu dostupnych komukoliv a je to znat od lunety az po tah.

Tenhle model je fakt z fotky divný, ale držel jsem od Steinhartů v ruce snad všechny modely a zpracování bylo na tu cenovou kategorii v pořádku. V některých případech jako třeba Marine Chronometer bylo navyloženě perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle model je fakt z fotky divný, ale držel jsem od Steinhartů v ruce snad všechny modely a zpracování bylo na tu cenovou kategorii v pořádku. V některých případech jako třeba Marine Chronometer bylo navyloženě perfektní.

 

tak urcite. verim tomu, ze maji i nektere kvalitni modely, ale v tehle cenove relaci se podle me jedna o nasledujici:

 

- 42mm = skoro urcite stejne pouzdro jako ostatni divery v jejich kolekci a z toho vychazejici i ostatni dily, tzn:

- pouzdro je vyssi nez by melo byt a mezi cifrem a sklem je vysoky prostor oceli, ktera opticky vypada dost hnusne (vim od modelu vintage red)

- dynko ma ostre hrany a je neprijemne, kdykoliv clovek vezme hodinky do ruky

- tah se nezuzuje, vypada jak hrouda a krom toho trha chlupy na ruce (tah steinhartu byl duvod, proc jsem nechapal, ze lidi nosi tahy, kdyz je to tak neprijemny. ze tahy jsou super jsem pochopil az s omega SMP)

- vlozka lunety je uplne divna (stale popisuju vintage red, nemam duvod se domnivat, ze v teto cenove relaci udelali nejakou zasadnejsi zmenu dodavatele), barva je takova hrbolata, neni to takovy ten krasne jemny nanos, ma to vyssi nez oku lahodici granularitu

- perla na lunete je totalni pest pres voko

- a to ze 42mm je pro tyto hodinky na prd, to uz ani nezminuju..

 

takze jedine teoreticke pozitivum zbyva v podobe zajimave vypadajiciho cifru, coz chce k posouzeni nejake poradne fotky nazivo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dané cenové relaci, zajímavé hodinky a dokonce velmi... O  post níže někdo zmiňoval Marine Chronometer - ano, Stein se učí dělat pěkné hodinky a jde mu to opravdu rychle. Člověk, neustále porovnávajíc hodinky za 10tis. a 190tis. má nejspíš v hlavě nádor jak pomeranč.

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...