Přejít na obsah

Choroba jménem Seiko


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Je to marný, SEIKO je boží!!!

Letos bych taky jedny rád. Nejraději MM, ale ty letos asi nedám...navíc od MM už to není tak daleko k GS (cenově).

No tak zase zpátky na zem... Ale SARXy bych letos dát mohl...musím!    ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem okolo nich taky chodil docela dlouho, ale nakonec jsem si řekl proč ne... 

I přesto jsou ale z mého pohledu nejlepší quartzový chrona z aktuální produkce SPBY085 solar. Takový poor man´s panda.

Koukám na ně a připomínají mi Br. Transocean chronograph. Jen se mi nedaří najít o nich víc, nebylo by prosím vodítko a popř civilní foto (na ruce). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem okolo nich taky chodil docela dlouho, ale nakonec jsem si řekl proč ne... 

I přesto jsou ale z mého pohledu nejlepší quartzový chrona z aktuální produkce SPBY085 solar. Takový poor man´s panda.

 

 

 

To jsou parádní hodinky, pěknej čistej design, na tuhle kategorii Seika až nezvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za gratulaci díky, ale nemůžu ji přijmout - já ti hodinky totiž nemám :D :D Dával jsem je jenom jako příklad hodně povedených quartzů.

 

S tím jak Seiko začalo víc používat Solar roste počet hezkých modelů, obzvlášť mezi chronografy. Už jich pár měli předtím, ale byly docela drahý. Teď se dají sehnat krásný za 200-300 usd, a to je podle mě super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...