Přejít na obsah

IWC Pilot?s Watch Edition ?Collectors? Watch?


st1g

Doporučené příspěvky

navic pouze pro cleny IWC fora...

http://www.monochrome-watches.com/iwcs-new-pilots-watch-chronograph-edition-collectors-watch-for-iwc-forum-members/

 

This is the new IW387808 Pilot?s Watch Chronograph Edition ?Collectors? Watch? and it is limited to 250 pieces, for IWC forum members only.

 

The specs are simple: IWC in-house caliber 89365, a 43mm stainless steel case, black dial with hand-applied numerals and stick markers in rhodium with beige superluminova, hands in similar material/colors and a nice brown calf strap, with white military-style stitching.

 

The watch will be priced at 11,500 CHF (including 8% Swiss VAT). The watch can be picked up at an IWC boutique of your choice and will be available as of August 2014.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už jsem na ně koukal na IWC fóru. Velikost 43mm (standardní pouzdro). Jak ty Spitfajry nemají "day", tak vypuštění trojdata je gut.

Ale že se to obecně "nepáči" bych nevyvozoval, tohle je vintagestajl, sem to nepatří, ale jinak to sklízí spíš pozitivní ohlasy.

 

edit: Jinak inhouse je jasnej z cifru, jsou to Spitfajry

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi na fotkách ten trojdátum príde fajn, ale v reáli mi to ciferník skor rozbíja. Ale možno som konzerva zvyknutá na klasické okienko.

Na fliegerchronu (+doppelchronu) je to fajn i v reálu, tam to vyvažuje subcifry dle 7750.

 

@sibirnaya: otázkou je, jestli to díky absenci kontrastní bílé neztratí klasický flieger look. Ale zase by tu čitelnost mohlo dohnat leštěné rámování ruček, indexů a čísel.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...