Přejít na obsah

Fotka

Orient Defender

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 R4DE

R4DE

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Zlínský kraj

Publikováno 23.prosinec.2013 - 22:25

Co říkáte na tyhle? Podle mě celkem povedené hodinky. WR 100m, datumovka na 6ti, šroubovací korunka, netradiční cifr. Divím se, že se tady o nich více nepíše.

ORIENT_DEFENDER_FACE1.jpg

ORIENT_DEFENDER_WHOLE3.jpg

ORIENT_DEFENDER_WRIST1.jpg

#2 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 987 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 23.prosinec.2013 - 22:27

jo, tak ty jsou na můj vkus dost povedený!

Proběhlé obchody

#3 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 292 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 23.prosinec.2013 - 22:51

JJ, povedenka, ale na ofiko webu už nejsou a v podstatě nebudou moc k sehnání. Jen Ebay, jsou tam za cca 3.200,- CZK což je slušná cena.

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#4 GSIA79

GSIA79

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 359 příspěvků(y)

Publikováno 23.prosinec.2013 - 23:06

Moc pěkné!

#5 Ardennius

Ardennius

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 310 příspěvků(y)
  • Bydlí:Těmice

Publikováno 23.prosinec.2013 - 23:18

Píši vám všem uživatelum tohoto fora.Jsem přítelkyně jednoho z vás!Trávíte spoustu času na těchto stránkách a zapomínáte že máte ženy,děti a nám v hrudi bije srdce,ne strojek z fantastických hodinek. Nezapomínejte na nás!Protože mi Milujeme,milujeme VáS!!!!!! štastné a veselé vám všem.

davidgruzenik@centrum.cz

#6 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 987 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 23.prosinec.2013 - 23:51

Píši vám všem uživatelum tohoto fora.Jsem přítelkyně jednoho z vás!Trávíte spoustu času na těchto stránkách a zapomínáte že máte ženy,děti a nám v hrudi bije srdce,ne strojek z fantastických hodinek. Nezapomínejte na nás!Protože mi Milujeme,milujeme VáS!!!!!! štastné a veselé vám všem.

WTF? Nějaký hack profilu?

Proběhlé obchody

#7 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 987 příspěvků(y)

Publikováno 23.prosinec.2013 - 23:52

JJ, povedenka, ale na ofiko webu už nejsou a v podstatě nebudou moc k sehnání. Jen Ebay, jsou tam za cca 3.200,- CZK což je slušná cena.

+ ovšem 39,95 USD postman do CZ...

Proběhlé obchody

#8 ggrand

ggrand

Megazávislák

• Member_50
  • 4 990 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Foto a nějaké to střílení

Publikováno 23.prosinec.2013 - 23:52

znam je uz nejaky patek...kdyby mely misto ukazatele dne rezervu chodu,tak pak nemaji chybu. Takle se mi to nelibi.

#9 Ardennius

Ardennius

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 310 příspěvků(y)
  • Bydlí:Těmice

Publikováno 24.prosinec.2013 - 11:38

Pánové,včera jsem měl menší rozepři s mojí ženou a zapomněl jsem se odhlásit,ona toho mistrně využila a napsala,to co napsala,snad se to zkousne. Díky.

davidgruzenik@centrum.cz

#10 ggrand

ggrand

Megazávislák

• Member_50
  • 4 990 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Foto a nějaké to střílení

Publikováno 24.prosinec.2013 - 11:44

Jak tak vidim, tak Vanoce jsou vsude vesele: -)

#11 habadej

habadej

Megazávislák

• Member_50
  • 1 310 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černošice u Prahy
  • Fanoušek značky:Poprvé v životě zkouším hodinky s korunkou. Tedy myslím jako s korunkou ve znaku. Je to zvláštní pocit...

Publikováno 24.prosinec.2013 - 12:31

Hodinky pěkné, ale příspěvek 5 a 9 ještě lepší!

#12 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 817 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 24.prosinec.2013 - 13:02

Měl jsem kdysi zřejmě podobnou rozepři se ženou kvůli leteckému simulátoru, ale pilotovat neumí a byl zapnutej autopilot, tak nehavarovala :-) Jinak hodinky pěkné, ale taky bych vyměnil den za něco jiného, třeba tu rezervu chodu, to by skoro nemělo chybu.

#13 USER47

USER47

Megazávislák

• Member_50
  • 2 993 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 24.prosinec.2013 - 13:36

Mně furt nějak uniká smysl těch 24h ciferníků. To má využití možná někde za polárním kruhem nebo v ponorce, ale jinak si moc nedovedu představit situaci, kdy by mi to k něčemu bylo.

Jinak příspěvek č.5 je pěkná indikace bodu, kdy by si měl člověk dát pár tejdnů zdravotní odvykačku od fóra:).

Tento příspěvek byl upraven od USER47: 24.prosinec.2013 - 13:37

#14 geometr

geometr

• Member_50
  • 3 817 příspěvků(y)
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno 24.prosinec.2013 - 13:43

Mně 24h ciferník pomáhá jenom když vezmu zastavené hodinky a mám je nařídit (nemusím je protočit přes 12). Jinak je to často asi jen estetická záležitost, stejně jako je tomu mnohokrát u chrona.

#15 R4DE

R4DE

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 24.prosinec.2013 - 14:24

Mně ty komplikace přijdou takové ještě únosné a hodinky jsou pořád ještě docela přehledné. Klasické chronografy často postrádají přehlednost.

#16 lub

lub

Megazávislák

• Member_50
  • 3 231 příspěvků(y)
  • Bydlí:Podkrkonoší
  • Fanoušek značky:mibo, toyota

Publikováno 24.prosinec.2013 - 14:50

Pánové,včera jsem měl menší rozepři s mojí ženou a zapomněl jsem se odhlásit,ona toho mistrně využila a napsala,to co napsala,snad se to zkousne. Díky.

no tak to je boží! :D

myslím, že takhle to vidí nejedna přítelkyně/manželka :)

veselé Vánoce :smile_anim:

hodinky by byly pěkný, nebejt těch černých a tvarově naprosto nevhodných ruček.. v orientu to dycky něčím pohnojej, škoda.

#17 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 292 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 25.prosinec.2013 - 13:14

5 a 9 ........ trochu mi ty příspěvky něco připomínají. Ale asi to znáte všichni.... 

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#18 mikulíšek

mikulíšek

Učedník

• Member_50
  • 145 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Filmy, deskové a jiné hry, komiksy, pivo

Publikováno 28.prosinec.2013 - 19:25

Já nevím, ale přijde mi, že Orientu subciferníky moc nejdou... Tady u těch to ještě není tak do očí bijící, ale stejně... ukazatel dnů v týdnu dost divně zasahuje pod ručičky. 

Vostok Europe - Gaz 14 Limousine  |  Poljot - "Ufo"  |  Orient - Mako  |  Orient - Flight  | Orient - Sk Crystal  |  Orient - SK King Diver  |  Orient Star - Classic  | Vostok - Komandirskie  |  Prim - cal. 68  |  Prim Televize černé   |  Prim Televize zlaté

#19 vikio.82

vikio.82

Učedník

• Member_50
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 24.leden.2014 - 22:02

Mna oslovili, len asi by som im nechal skor cierne alebo khaki NATO/XULU....Viete eshop kde ich teraz v sedom niekde maju? Prosim.

#20 R4DE

R4DE

Začátečník

• Members
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2014 - 19:37

Podle mě, zejména šedá varianta nejde už moc sehnat. Já sám jsem koupil jedny z posledních kusů, co jsem na netu viděl. Konkrétně na amazon.co.uk v období Vánoc. Sehnat lze spíše černou variantu na tahu. Ta mi ale nepřijde tak originální jako šedá nebo krémová, která byla vyprodaná úplně jako první, byť mě osobně to vůbec nemrzelo. Možná se časem někde ještě hodinky objeví, ale moc v to nedoufám, protože jako něco v globálu nejde na netu sehnat, tak už asi nebude. Není to problém jako např. v případě špatného dovozu určitých modelů k nám do ČR.

Tento příspěvek byl upraven od R4DE: 27.leden.2014 - 19:39