Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Musím se přiznat, že jsem průměrům pod 40mm nějak nepřišel na chuť. Nejmenší nositelný se mi zdá rozměr 40mm. Když už musím, tak mé nejoblíbenější Ulysse Nardin Marine Chronometer 1846.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roman, to je dobra volba. vdaka mini nozickam budu na ruke pohodlne aj napriek 40mm. pre mna by to uz ale bolo moc... v poslednej dobe zacinam mat pocit ze potrebujem vitamin R :)

 

Hele, mě to asi ba, Janko. Myslim, že když začnu brát hodinky po tobě, ušetřim dost času vybíráním. :D že bych vzal ty Béčka? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Becka pojdu hned ako bude kesu na Rolady :) po mne sa vybera celkom dobre, moj vkus je svetoznamy :)

Hele, mě to asi ba, Janko. Myslim, že když začnu brát hodinky po tobě, ušetřim dost času vybíráním. :D že bych vzal ty Béčka? :D

 

 

Janko, už podle fotografií paráda. U Rolexu realita ještě velmi často předčí fotografie ...zvláště u těch vintážních kousků. Tuhle vitaminoterapii plně chápu. ;-) 

priznam sa ze nazivo som ich este nevidel, ale na fotkach je to slubne. u mna je to nieco co by sa dalo zadefinovat ako dreamwatch. nechcem nic unahlit a vezmem len kusok v top stave. hlada mi ich jeden obchodnik v ju-es-ej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle je pravda a ani jsem si to neuvedomil, kdyz jsem ten vyber Jankovi kritizoval :). Npr. vintazni bicolorovy DJ vypadaji v realu velmi dobre a maji slusne kouzlo! Treba na tom budou TOG podobne.

Janko, už podle fotografií paráda. U Rolexu realita ještě velmi často předčí fotografie ...zvláště u těch vintážních kousků. Tuhle vitaminoterapii plně chápu. ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je napinave prehodnotenie tvojich slov :) Sam som zvedavy ako budu sediet. TT hodinky som este nenosil...

Jo, tohle je pravda a ani jsem si to neuvedomil, kdyz jsem ten vyber Jankovi kritizoval :). Npr. vintazni bicolorovy DJ vypadaji v realu velmi dobre a maji slusne kouzlo! Treba na tom budou TOG podobne.

 

 

37mm si neviem vynachvalit. Neskutocne pohodlne a nenapadne...

dnes momentka po rychlom stretku so zakladatelom klubu :)

attachicon.gifIMG_5585.jpg

fajne bolo, tesim sa na dalsi zraz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...