Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

 

Dokusane, co chces tady rozmyslet? Jsou paradni. Podobny koncept jak to moje byvale Rado ;)

Díky za radu, už jsem téměř rozhodnutý, jen bych to čistě z psychologického hlediska potřeboval potvrdit prodejem neceho co dostane černého Petra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pětky jsou za ty peníze fakt super, až na jednu (pro mě) podstatnou věc, která to celé totálně kazí, a to jsou dny v týdnu. Proč to všude u těchto modelů cpou...? SARB(X)Y to nemají žádné a vypadá to hned úplně jinak.

 

No pac by to jinak nebyly petky, ne? DATUM/DEN je prece jednim z tech 5. parametru, kvuli kterym jsou petky petky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak.

Já teda taky jinak moc nemusím den v týdnu a ani to logo 5, ale tady mi ani jedno nějak nevadí.

Navíc být tam jen datum a nebýt tam logo 5, případně být ještě plnej tah, tak by už byly až moc dobrý a konkurovaly dražším modelům v rámci značky. Ne že by se mi v takové konfiguraci nelíbily, ale takhle je to prostě v pořádku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pětky jsou za ty peníze fakt super, až na jednu (pro mě) podstatnou věc, která to celé totálně kazí, a to jsou dny v týdnu. Proč to všude u těchto modelů cpou...? SARB(X)Y to nemají žádné a vypadá to hned úplně jinak.

 

Proc to tam cpou? Protoze  je to jedna z vlastnosti , ktera SEIKO 5 definuje. kdyby ji odebrali museli by vymyslet nejakou jinou vlastnost (jako uz treba v minulosti s korunkou na 4:00) nebo prejmenovat na SEIKO 4 :D

Tady je to nic moc, ale na nekterych modelech je to IMHO hezke.

 

EDIT: A tak vidim ze me ostatni predbehli

Upraveno uživatelem Dizzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...