Přejít na obsah

SBDC017 vs. SBDC019


McStinger

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdybych si musel vybrat, tak ty "modré". Ale teda že bych jim dal přednost před klasickými černými nebo modrými ... to teda ani náhodou :) Na druhou stranu jsou snad hezčí, než ta oranžová. V čemž se mnou ale bude určitě spousta lidi nesouhlasit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Suma nejsou Monstra a mají v sobě takovou až oblekovou uhlazenost, nevybral bych si ani jedny. Ale pokud bych musel, šel bych do žlutých, přijdou mi vyváženější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě po rozkliknuti odkazů dostalo že sou oboje PVD. Kdyby byly na normální oceli, tak bych řekl že ujdou ty druhé, ale takto to mi nepřipadají pěkné ani jedny. Svoje kupce si to každopádně najde.

Žluté PVD nemají, to se jen zdá z těch uvedených fotek. Ty druhé už černé opravdu jsou.

Škoda, že žluťáci byly tehdy od překupníků na ebay tak drahé, považuji je za skvělý úlet.Takže já bych volil jednoznačně žlutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...je cas nastavit farby na monitore :)

 

edit: vsimol som si ze to je uz na zaciatku, takze redirect na autora vlakna :)

 

Tak Ťa poprosím, nakalibruj si monitor :), je to Green Sumo, v linku je pekné foto.

 

Prečo vlastne táto debata? Zatiaľ nič nekupujem. V noci som hľadal niečo o limitkách Seiko Monster a narazil som aj na žlté Sumo. Som si spomenul, že som ich nie až tak dávno videl (v Tesku :)) a celkom ma zaujali. Nevyzerajú až tak divoko, ako na obrázkoch. K obleku to zrovna nie je, ale na nejaké letné plážovanie apod., ako tu už bolo spomenuté, nie sú zlé. Hľadal som nejaké aktuálne ceny a popritom som našiel aj tie zelené. Tak ma zaujímalo, že čo na ne miestna odborná verejnosť.

 

Zatiaľ v diskusii mierne vedú žlté. U mňa tiež, keďže moc nemusím PVD, aj keď ono by to chcelo vidieť v reále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale oni sa nevolaju Green kvoli farbe ciferniku :D

zelena je krabica. luneta je - no, nejaky druh modrej. cifernik je synteza - modra s primesou zelenej, nieco ako tyrkysova, ale nazivo je to rozhodne modra farba. videl som, viem o com hovorim. + vid fotky a video. myslim ze je to rovnaka farba ako mali byt potahy v karavane Mickeyho mamy..

 

 

post-4112-0-79403400-1388258135_thumb.jpg

post-4112-0-83548800-1388258140_thumb.jpg

post-4112-0-46092500-1388258156_thumb.jpg

post-4112-0-50184500-1388258438_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni su proste tiez modre. len nie tak modre ako normalne modre sumo, ale inak modre. chapeme sa..? :)

 

tak ja som ich videl v Hong Kongu, aj to boli nepredajne, len vo vylohe v nejakej expozicii u dealera venovanej Seiko Prospex potapkam. Uznavam, je to trochu od ruky, ale je to thajska limitka - treba brat do uvahy.

 

ale hovorim - z tych dvoch zlte. inac ale ak mozem poradit tak by som na cele sumo kaslal a isiel do niecoho ineho..

post-4112-0-41252000-1388263710_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni su proste tiez modre. len nie tak modre ako normalne modre sumo, ale inak modre. chapeme sa..? :)

 

tak ja som ich videl v Hong Kongu, aj to boli nepredajne, len vo vylohe v nejakej expozicii u dealera venovanej Seiko Prospex potapkam. Uznavam, je to trochu od ruky, ale je to thajska limitka - treba brat do uvahy.

 

ale hovorim - z tych dvoch zlte. inac ale ak mozem poradit tak by som na cele sumo kaslal a isiel do niecoho ineho..

 

Som sa prinútil video si aj vypočuť a aj borec hovorí, že je to zvláštna modrozelená farba, s akcentom na modrú. Cenu spomína 30.000 THB, video je z 2012 (aktuálne cez 40.000, cca 900 EUR).

 

Ja len tak špekulujem, písal som že akademická debata :). Aj keď nejaké Seiká zvažujem, ale si nič neviem vytipovať. GS ma moc neberie, MM300 je masovka ;), SRQ017 sú parádne, ale drahé. Na bežné nosenie mám dvoje Muehle, ktoré mi vyhovujú, tak pozerám aj po nejakých úletoch (jeden aj mám, SRP455).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...