Přejít na obsah

Tričko Chronomag


PNS

Doporučené příspěvky

Ahoj, co takhle do nového roku s novou limitkou?!
Nápad už nosím v hlavě dlouho a prakticky hned na začátku vznikl tento velmi neumětelný nástřel. Pro představu to snad postačí, i když koza je stažená z netu, takže by to chtělo určitě i šikovného výtvarníka (grafika). Plus samozřejmě souhlas k užití loga Chronomagu.
A teď to nejlepší :bag:  Nemám ani schopnosti ani zkušenosti a ani možnosti něco takového zrealizovat. Ale nějaký nápady na tričko tu za poslední rok byly takže vím, že jsou tu lidi schopní přivést něco takovýho k životu a ke zdárnýmu konci. Já jsem vlastně jenom takovej kamínek co by chtěl spustit lavinu  :angel: 
To jsem ale pěkně vyčůranej co, no, tak teď do mě :clap:

post-26288-0-05857500-1388615200_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zapomněl jsem napsat, že vepředu "na koze" bych si taky představoval malý decentní logo, a výše uvedený výtvor by měl být
na zádech.
Mám trika s ledasčím na zádech, mj i s orlem nebo s mamutem, a kozu bych si tam dovedl představit taky ;)

 

Edita: kozy pod tričkem jsou samozřejmě nej, o tom žádná :clap:

 

 

Odesláno přes mojí Lišku.

Upraveno uživatelem PNS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PNS: Tak o tričko bych měl zájem i já, pokud by bylo s logem chronomagu na kvalitním tričku s kvalitním potiskem, ale ta koza mi tam taky vůbec nejde. Popravdě k tomuhle mi nejde žádné zvíře :) , ale možná to tak vidím jen já. Nicméně triko - dobrý nápad :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuju se, tričko bych bral, ale Dalo promine, snesl bych větší logo, či výraznější ( kozu asi ne, ale nechtěl bych úplně něco decentního, klidně trochu odvaz ), sibiřův návrh bych taky nepodpořil, to už je zase moc hardcore :clap: . Něco "decentně" mezi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...