Přejít na obsah

Ověření výrobního čísla TAG HEUER


PELDOLINO

Doporučené příspěvky

Jsem zde naprostý novic, ale narazil jsem na stránku, která se tvaří , ze ověří pravost Vašich hodinek zadáním výrobního čísla : http://www.trusted.com/market/

Ať jsem zadával jak jsem zadával , zjistil jsem, že mám asi fíky...jak vy tady tem neoriginál?m říkáte.

Mate někdo zkušenost s tímto serverem, popřípadě nějaký lepší server ?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl bych takovou jednu věcnou poznámku : kamarád si koupil v Turecku na letišti carrera Calibre 36. Cena obvyklá a vypadali jako originál. Tak si celou dobu myslel, že má originál. Do doby než se tam něco pokazilo. Pak zjistil, že to originály opravdu nejsou. Byl tam strojek od Zenithu s vyritim Calibre Tag Heuer atd. Dokonce výrobní cislo bylo nakopirovane. Takže nemyslím, že zdařilej fik se da poznat jen z fotek a dle ceny ikdyž veřím, že bežnej fik mnohdy asi ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bert: o.k. prohledam diskuze a proctu. To gougy: pokud si pamatuji dobře vypadali stejně..průhledné víko..kvalitní zpracování atd... Jinak jsem jasně psal, ze jsem novic. Pokud by nebyly tyto fóra ani bych nevěděl co je ETA, ze kvalitni jsou strojky zacinaji na 28800 kmitu/hod.a pod..Asi budu muset ještě hodně studovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bert: o.k. prohledam diskuze a proctu. To gougy: pokud si pamatuji dobře vypadali stejně..průhledné víko..kvalitní zpracování atd... Jinak jsem jasně psal, ze jsem novic. Pokud by nebyly tyto fóra ani bych nevěděl co je ETA, ze kvalitni jsou strojky zacinaji na 28800 kmitu/hod.a pod..Asi budu muset ještě hodně studovat.

To je absolutní nesmysl. Zdá se ti toto nekvalitní?

post-11046-0-56023100-1388933853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...