Přejít na obsah

Roman I.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Paradni vylet, to se musi nechat. Podorlicko mam opravdu moc rad, je to me detstvi. Jen mi tam chybi Dobruska :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 439
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Třeba si pan hrabě řekl: Á, podkoní dorazil...soudě podle hodinek ;o)

Ne, vážně - z Tvých fotek se mi už začíná líbit i ta varianta na kožce. A vůbec, abych parafrázoval jedno ostravské pořekadlo: Kdo neměl černé hodinky, není chlap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou bezva, jen s řemeny to bude potřeba vychytat. Zatím mám doma jen nějaké zbytky po minulých hodinkách, ale to se lepší. Klasicky k nim nakoupím mraky řemenů a pak je prodám. Moje prokletí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Osud mi přihrál do cesty Zenithy. Velke rolexu, Jaeger LC a Girard Perregaux jedny z mala klasických značek, co se motají po fóru a já je ještě neměl. Hvězdičkové období Zenithu se mi vždy líbilo a vždycky mě trochu štvalo. Tyhle elite měl před časem Milis a už tehdy jsem o nich uvažoval. Nyní nebylo co řešit. Uvědomění si, že jsem trochu kolotočář, že ideální hodinky stejně nikdy nenajdu, tak jsem do toho prásknul. Romanovy plusy: super sedí na ruce ( takhle vyvážený hodinky nepamatuju), idealní velikost 43 mm, leštěné indexy loví světlo jak divé ( to jsem miloval na grand seiko), power reserve, inhouse (super překlápění data oběma směry). Vnitřní kyklop, co kyklopuje. Broušené pouzdro, které se nezapatlá. Hvězdičky na lunetě a originalita. Romanovy mínusy: ve tmě svítí jen špičky ruček ( stejně ve tmě spím nebo ehm... nespím) a ani u jednoho nepotřebuji čumět na hodinky, krásně strukturovaný cifr někdy způsobí, že malou chviličku zaostřuji na čas. Nejsou to hodinky mrknu a vidím. (Ale kdo by nosil hodinky kvůli času, že jo?), absence mikroregulace ( pro mě zatím jen teorie, sednou mi akorát).

 

20cf4ff75dc06986f03b0f9051256ec3.jpg

 

6616b882e5d6146877b8f005649caccb.jpg

 

c39836ede407de704341e5aa02527bae.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak by si jeden myslel, ze po vice nez 70 hodinkach ma ruce ho uz nic neprekvapi a ejhle. ETA 2824 umi odchylku 0,2 vteřiny za den do plusu.

 

fe819044ab7d7f4a51156ce50ba40c1f.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pilotky mi ted nejakou dobu chybely, B-Uhr jsem nechtel, tak jsem to vyresil pres glycine airman dc 4 vintage. Model odkazujici na 1. a 2. generaci modelu. Dauphin rucky a kyklop.

 

38130f70fb96d400c67522d72413d07b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a červená datumovka, důležitej detail. Super. Airmany jsou moje krevní skupina. Já mám model "NOON", kterej je podle všeho velmi dobrou reedicí snad vůbec prvního modelu, kterej Glycine představil na US trhu...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ano, jeste je mam, ale moc je nenosim.

A tak se Zenithy poroucely. Nahradila je japonska posila. Jenom ted nevim, co s tunaky SBBN015

 

9158ae8d026ecf5e0681f66899e8b027.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...